Plotka: Prince of Persia Trilogy i Splinter Cell Trilogy także na X360?

Już od jakiegoś czasu posiadacze konsol PlayStation 3 mogą cieszyć się z z trylogii Prince of Persia Trilogy HD, wkrótce do tego grona dołączy także Splinter Cell.

@ 08.02.2011, 11:50
Kamil "zvarownik" Zwijacz
ps3, xbox 360

Plotka: Prince of Persia Trilogy i Splinter Cell Trilogy także na X360?

Już od jakiegoś czasu posiadacze konsol PlayStation 3 mogą cieszyć się z z trylogii Prince of Persia Trilogy HD, wkrótce do tego grona dołączy także Splinter Cell. Dzisiaj okazało się, że właściciele X360 chyba także się tym pobawią.

Wiadomość tą wysupłał portal GamerXChange, a samym źródłem doniesień jest "hamerykańska" organizacja przyznająca rating wiekowy grom - ESRB. Na ich liście widnieją poszczególne pozycje z kolekcji w wersjach na konsole Sony i Microsoftu, które wraz z kategorią możecie obadać poniżej.

Jak na razie wszystko pozostaje w sferze plotek, ale skoro panowie zza oceanu już grają i przyznają oznaczenia, to chyba wkrótce możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi. Ewentualnie nastąpiła zwykła pomyłka.

Plotka: Prince of Persia Trilogy i Splinter Cell Trilogy także na X360?

A oto i gry:

Prince of Persia: The Two Thrones HD – Mature
Prince of Persia: The Sands of Time HD – Teen
Prince of Persia: The Warrior Within HD – Mature
Tom Clancy’s Splinter Cell HD – Teen
Tom Clancy’s Splinter Cell: Chas Theory HD – Mature
Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow HD – Teen

Sprawdź także:
Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy

Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy

Premiera: 16 września 2011
PS3

Splinter Cell Splinter Cell Compilation to kompilacja trzech pierwszych odsłon Splinter Cell (Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow oraz Splinter Cell: Chaos The...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?