Nadchodzi Splinter Cell Trilogy w HD.

Dosłownie kilka dni temu Kamil informował Was o tym, że firma Square Enix zamierza wydać specjalną, odnowioną wersję trzech części serii Tomb Raider.

@ 22.12.2010, 09:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3

Nadchodzi Splinter Cell Trilogy w HD.

Dosłownie kilka dni temu Kamil informował Was o tym, że firma Square Enix zamierza wydać specjalną, odnowioną wersję trzech części serii Tomb Raider. Pakiet zatytułowany Tomb Raider Trilogy winien trafić na półki sklepowe w przyszłym roku, a jego odbiorcami będą tylko i wyłącznie posiadacze konsoli PlayStation 3. Cała reszta niestety będzie musiała obejść się smakiem.

Co gorsze (dla właścicieli PC oraz X360), na tym się nie skończy. Ubisoft zapowiedział bowiem, że Prince of Persia Trilogy HD nie będzie jedyną serią, która po lekkim odpicowaniu zadebiutuje w wersji HD. Okazuje się, że podobny los spotka pierwsze trzy części słynnego Splinter Cell. Oryginalnego Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow oraz Splinter Cell: Chaos Theory w HD znajdziemy w sklepach, tudzież na wirtualnym rynku PlayStation (konkretów wydania nie zdradzono), już w przyszłym roku. Natenczas brak detali.

Oczywiście bacznie obserwujemy sprawę i gdy tylko pojawią się jakieś szczegóły, nie omieszkamy Wam ich przekazać. Kończąc, pytanie. Macie może jakąś grę, którą chcielibyście zobaczyć w HD? Jeśli tak, to jaką.


screen w newsie pochodzi z gry Splinter Cell: Conviction, niedostępnej na PS3

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:21, 22.12.2010
Szczerze jak dla mnie szału nie ma i nie żałuje że nie będzie takich wersji na PC choć trochę szkoda mi Tomb Raider.
0 kudososkarsom   @   15:09, 22.12.2010
Sony zakochało się w remake'ach HD Uśmiech Ostatnio Prince Of Persia, Tomb Rider, Sly Coper, teraz SC. Co jeszcze?
0 kudoszegier   @   19:54, 26.12.2010
Z chęcią bym zagrał w całą serię MGS w HD od części z PS1 do ostatniego z PS2.Może i te starsze części też w pełnym trójwymiarze i HD. Byłoby super.