Twórcy Limbo pracują nad zupełnie nowym projektem.

Kojarzycie dość niepozorną grę Limbo stworzoną przez ekipę Playdead? Był to jej pierwszy projekt i nie ulega wątpliwości, że wyszedł im nad wyraz znakomicie.

@ 12.10.2010, 10:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360

Twórcy Limbo pracują nad zupełnie nowym projektem.

Kojarzycie dość niepozorną grę Limbo stworzoną przez ekipę Playdead? Był to jej pierwszy projekt i nie ulega wątpliwości, że wyszedł im nad wyraz znakomicie. Zarówno krytycy jak i gracze dali się pochłonąć nietypowemu klimatowi, charakterystycznej czarno-białej oprawie oraz historii o chłopcu, który próbuje znaleźć swoją drugą połowę.

Jeśli i Wam Limbo przypadło do gustu, jest szansa, że podobnie będziecie myśleć o najnowszej produkcji studia Playdead, która ma zaoferować szereg podobnych rozwiązań mechanicznych i stylistycznych, przy jednoczesnej odmianie w stosunku do wspomnianego tytułu. Ekipa pracuje bowiem nad zupełnie nową marką, na temat której w tym momencie nie wiadomo nic. Nie ujawniono tematyki, tytułu, platform sprzętowych, a tym bardziej daty premiery. Na jakieś konkrety musimy niestety poczekać.

Szef studia, Dino Patti, tylko tyle miał do powiedzenia w temacie: "Nie mogę powiedzieć zbyt dużo, ale mogę zdradzić, że jeśli podobało Ci się Limbo, będzie to gra dla Ciebie. Styl rozgrywki naprawdę Ci się spodoba. Będziesz czuł, że ta sama ekipa go przygotowała, ale jednocześnie wszystko ulegnie zmianie. Chcemy by jak najwięcej ludzi zagrało w nasze gry. Jeśli zdecydujemy się na exclusive'a, uczynimy to z wielu powodów, niemniej jednak, chcemy dotrzeć do szerokiej publiki."

Jak sądzicie, nad jaką grą może pracować Playdead? Kolejna platformówka, czy może coś całkiem innego?

Sprawdź także:
Limbo

Limbo

Premiera: 21 lipca 2010
XBOX 360, PC, PS3, PSV, MOB, SWITCH, XBOX ONE, PS4

Limbo to dość nietypowa gra platformowa, która oferuje czarno białą oprawę wizualną. Za produkcję odpowiedzialne jest studio PlayDead.W grze wcielamy się w postać młodego...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:01, 12.10.2010
niestety nie grałem w Limbo ale fajnie wyglądał. Może kiedyś zagram
0 kudosMicMus123456789   @   12:41, 12.10.2010
Gra może będzie podobna do Limbo bądź utrzymana w podobnej stylistyce Uśmiech