Nowy dodatek do Europa Universalis 3!

Szwedzki Paradox Interactive ogłosił nowy dodatek do swojego sztandarowego produtku: Europa Universalis III.

@ 11.09.2010, 08:05
Mateusz "Miestwuj" Dorywalski
pc

Nowy dodatek do Europa Universalis 3!

Szwedzki Paradox Interactive ogłosił nowy dodatek do swojego sztandarowego produtku: Europa Universalis III. Add- on ma nosić tytuł Europa Universalis III: Divine Wind.

EU III nie trzeba przedstawiać prawdziwym miłośnikom ambitnych strategii. Skandynawom udało się zgrabnie połączyć wierność historii z interesującym gameplayem, tworząc własny rozbudowany model rozgrywki RTS, mniej lub bardziej udanie wdrażany do różnych gier przez lata. Z drugiej strony, Paradox zdobył sobie reputację firmy, która wydaje gry nadające się do zabawy dopiero po zainstalowaniu 17 patchy. W rezultacie, relacje firmy z fanami można określić jako szorstką przyjaźń (nie sugerujcie się tutaj zawartością oficjalnego forum, które podlega regularnej cenzurze). Ciekawe jak zareagują oni na wieść o na czwartym dodatku do jednej z ich ulubionych gier?

Nowy dodatek do Europa Universalis 3!

Wygląda na to, że tym razem szwedzcy developerzy skupili się na Dalekim Wschodzie - otrzymamy szanse poprowadzenia jednego z czterech lordów feudalnych w Japonii w walce o szogunat, a także możliwość wzięcia udziału w podobnych wewnętrznych rozgrywkach w Chinach. Jeżeli chodzi o sam gameplay, to planuje się rozszerzoną dyplomację i handel, które, jak zwykle, mają nas powalić realizmem. Dojdą też nowe, przypisane określonym nacjom budynki. Ze spraw technicznych - ciekawe zmiany w grafice, multi dla 32 graczy i 50 archievementów. Cieszyć się tym wszystkim będą mogli tylko posiadacze Europa Universalis III Complete i dodatku Heir to the Throne.Postawa Paradoxu nie przestaje nas szokować uporem, z jakim ulepsza swoje produkty i przekonuje, że każdy po kolei jest kwintesencją realizmu i strategicznej głębi. Nowa, lepsza, oby nie za bardzo zabugowana Europa Universalis III stanie się naszym udziałem w grudniu tego roku - tylko na PC.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudososkarsom   @   10:12, 11.09.2010
YEAH! Trochę musiałem poczekać na kolejne rozszerzenie! Grałem w każdą grę z serii EU. To jest po prostu genialna gra i kupię każdy dodatek jaki do niej wyjdzie. A jeśli nie ukarze się w Polsce to wymyślę jakiś inny sposób Szczęśliwy Do tego polepszona grafika!! SUUPER!!
0 kudosRavnarr   @   11:04, 11.09.2010
E, ile można. Mam podstawkę i to mi wystarczy.