Kto i kiedy zagra w demo R.U.S.E.?

Wygląda na to, że na początek roku szkolnego wszyscy zainteresowani posiadacze PlayStation 3 będą mieli okazję ruszyć głową.

@ 26.08.2010, 15:26
Mateusz "Tru" Prawda
ps3

Kto i kiedy zagra w demo R.U.S.E.?

Wygląda na to, że na początek roku szkolnego wszyscy zainteresowani posiadacze PlayStation 3 będą mieli okazję ruszyć głową. Wtedy to na PS Store zadebiutuje demo gry z gatunku, który na konsolach pojawia się niezwykle rzadko. Chodzi oczywiście o strategię zatytułowaną R.U.S.E..

Tak jak wspominałem, mieszkańcy Europy muszą czekać na tytuł do przyszłej środy, czyli pierwszego dnia września, jednak jest też grupa uprzywilejowanych mogących go testować już teraz. Nie chodzi tutaj o mieszkańców USA, ale subskrybentów usługi PlayStation Plus, którzy, jak sami widzicie, zostali nagrodzeni przez Sony możliwością zagrania w demo na tydzień przed jego oficjalną premierą. Dodam, że PeCetowcy, którzy posiadają Steama również mogą cieszyć się próbną wersją wspomnianej strategii.

Na koniec co nieco o samym R.U.S.E.. Jest to RTS autorstwa Eugen Systems, w którym przejmujemy kontrolę nad armią jednego z sześciu państw, a tryby single i multiplayer pozwalają prowadzić działania wojenne przeciwko sztucznej inteligencji, bądź żywym graczom. Strategia trafi na amerykańskiej półki sklepowe już siódmego dnia września, natomiast w Europie zadebiutuje dokładnie 3 dni później.


Sprawdź także:
R.U.S.E.

R.U.S.E.

Premiera: 07 września 2010
PC, PS3, XBOX 360

R.U.S.E. to strategia czasu rzeczywistego, która przenosi nas w okres II wojny światowej. Przejmujemy kontrolę nad armią jednego z sześciu państw, przynależących do Alian...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbat2008kam   @   15:42, 26.08.2010
Podobno główna rozgrywka Ruse ma się skupiać na oszukiwaniu - będzie to najlepszy sposób na zwycięstwo. Nie wiem na czym będzie to polegać, ale grą specjalnie zainteresowny nie jestem...
0 kudosRedmeer   @   15:49, 26.08.2010
Jeden z moich kandydatów na grę roku, właśnie demo pobieram
0 kudosdami13   @   16:15, 26.08.2010
Grałem w betę i bat2008kam masz racie gra właściwie tylko na tym polega , Smutny jak sobie przypomnę jakie baty dostałem rozjechał mnie do 5 punktów ( punkty dostaje się za niszczenie wrogich jednostek) on miał ich 100 , a wystarczyło tylko niepuszczań czołgi przez miasto gdzie jak się okazało była zasadzka .A wszystko dlatego że pościł Zasadzke i upozorował atak z zachodu ia ja wysłałem tam czołgi , jaki głupi w tedy byłem xD.
0 kudosbat2008kam   @   16:17, 26.08.2010
War never changes... Dumny
Więc Ruse będzie miało trochę realizmu. Na prawdziwym polu bitwy ważniejsze od umiejętności jest szczęście i spryt. Chyba.
0 kudosRedmeer   @   13:58, 27.08.2010
Gra jest bardzo spoko, demo było trochę za łatwe i brakuje mi większej ilości statystyk, ale choć jest dynamicznie.
Dodaj Odpowiedź