Star Wolves: Gwiezdne Wilki - wyda Cenega Poland !

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła kosmiczna gra strategiczna - Star Wolves: Gwiezdne Wilki.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła kosmiczna gra strategiczna - Star Wolves: Gwiezdne Wilki. Produkcja nawiązująca stylem do serii HomeWorld zapewni graczom wiele godzin fascynującej zabawy w przestrzeni kosmicznej. Star Wolves: Gwiezdne Wilki pojawią się w sprzedaży w polskiej wersji językowej z napisami, a bliższe szczegóły dotyczące premiery ujawnione zostaną wkrótce.

Star Wolves to trójwymiarowa, kosmiczna gra RPG z elementami strategii i taktyki. Jej akcja toczy się na przełomie XXI i XXII wieku w trakcie galaktycznego kryzysu politycznego. Potężne Imperium i trzy mega-korporacje, kontrolujące wszystkie odkryte dotąd planety, stają na krawędzi konfliktu. Jedyną ucieczką od wszechwładnego chaosu i korupcji jest wcielenie się w postać kosmicznego łowcy, jednak wszystko ma swoją cenę - nawet przestrzeń kosmiczna nie jest już bezpiecznym schronieniem. Gwiezdni piraci, zbuntowane komputery i policja imperialna przez cały czas szukają łatwej zdobyczy.Gracz rozpoczyna swoją przygodę jako początkujący łowca nagród, wyposażony tylko w stary, zdezelowany statek kosmiczny i niczym nieograniczoną ambicję. Wraz z rozwojem fabuły jego zdolności będą się powiększać i zyska on dostęp do bardziej zaawansowanych pojazdów. Gracz może kontrolować grupę nawet sześciu najemników, z których każdy posiada własne zdolności, umiejętności i osobowość. Zagrywki taktyczne, planowanie i skuteczne wykonywanie zasadzek oraz wykorzystywanie specjalnych zdolności partnerów może zdecydować o Twoim zwycięstwie lub sromotnej porażce!

Sprawdź także:
Star Wolves: Gwiezdne Wilki

Star Wolves: Gwiezdne Wilki

Premiera: 12 listopada 2004
PC

Star Wolves to trójwymiarowa, kosmiczna gra RPG z elementami strategii i taktyki. Jej akcja toczy się na przełomie XXI i XXII wieku w trakcie galaktycznego kryzysu polity...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?