Free Realms z 10 milionami graczy!

Rozkręca nam się to Free Realms, nie ma co na ten temat zbytnio dyskutować. Przypomnijmy, że niecały miesiąc temu poinformowaliśmy Was, iż darmowe MMO przyciągnęło do siebie 9 milionów graczy z całego świata.

@ 06.04.2010, 12:20
pc, ps3

Free Realms z 10 milionami graczy!

Rozkręca nam się to Free Realms, nie ma co na ten temat zbytnio dyskutować. Przypomnijmy, że niecały miesiąc temu poinformowaliśmy Was, iż darmowe MMO przyciągnęło do siebie 9 milionów graczy z całego świata. Wedle najnowszych informacji płynących od Sony, dane tamte należy już puścić w niepamięć, bowiem tytuł w krótkim czasie zdołał osiągnąć kolejny kamień milowy. Ba! I to nie byle jaki - wydana dokładnie 28 kwietnia 2009 roku gra, tuż przed swoimi pierwszymi urodzinami, ma już dokładnie 10 milionów zarejestrowanych użytkowników. Wow (bez podtekstów)!

"Osiągnięcie 10 milionów zarejestrowanych graczy w przeddzień pierwszych urodzin Free Realms jest niezwykle elektryzującym wydarzeniem dla Sony Online Entertainment i dla naszej żarliwej społeczności sieciowej. Miliony graczy potwierdziły, że gatunek, w którym byliśmy pionierami ponad 11 lat temu z pierwszym EverQuestem, nadal rozwija się i rozszerza, zawierając w sobie nowe style rozgrywki, które docierają do szerszej publiki niż kiedykolwiek wcześniej." - powiedział prezes SOE, John Smedley.

Twórcy cukierkowo wyglądającej produkcji już teraz zapowiedzieli, że z okazji zbliżających się urodzin ich młodziutkiego dziecka, dla odbiorców przygotowana zostanie bogata oferta wszelkiego rodzaju specjalnych eventów oraz różnej maści dodatków, takich jak świeże mini-gierki czy questy, gdzie rolę przewodnią odegrają bitewne zdolności naszych postaci. Gdy tylko poznamy szczegóły, damy znać. Póki co - świętujmy nadal, jupi!

Sprawdź także:
Free Realms

Free Realms

Premiera: 29 kwietnia 2009
PC, PS3

Free Realms to darmowe MMORPG wyprodukowane przez studio Sony Online Entertainment. Jednak, mimo że gra jest za darmo, producent udostępnił płatne bonusy i dodatkowe opcj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?