Pełne 3D w PlayStation 3 już tego lata. Znamy kolejną grę wykorzystującą nowe oprogramowanie.

Jak wiadomo, już niedługo, a dokładniej latem bieżącego roku, na konsoli PlayStation 3 pojawi się zupełnie nowa funkcjonalność.

@ 03.04.2010, 15:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3

Pełne 3D w PlayStation 3 już tego lata. Znamy kolejną grę wykorzystującą nowe oprogramowanie.

Jak wiadomo, już niedługo, a dokładniej latem bieżącego roku, na konsoli PlayStation 3 pojawi się zupełnie nowa funkcjonalność. Chodzi o słynne 3D, dzięki któremu zobaczymy nasze ulubione gry w niespotykaną do tej pory jakości. Choć premiera aktualizacji oprogramowania maszynki, które wprowadzi nową funkcjonalność wciąż nie została ujawniona, japoński gigant potwierdził, iż na starcie będziemy mogli pograć w całkiem sporo ciekawych tytułów. Do tej pory wiedzieliśmy, że będą to między innymi: Gran Turismo 5, LittleBigPlanet, Wipeuot HD Fury, a także Super Stardust HD. W dniu wczorajszym Sony zapowiedziało, że do grona "startowego" dołączy ostatnie dzieło studia Guerilla Games, wychwalane przez krytyków i graczy Killzone 2.

Na koniec przypomnę jeszcze, że do korzystania z dobrodziejstw technologii 3D firmy Sony konieczne jest posiadanie odpowiedniego telewizora, zawierającego w zestawie specjalne okulary. Dopiero połączenie właściwego oprogramowania, konsoli PS3, telewizora oraz okularów zapewni pożądany efekt. Bez jakiegokolwiek z wymienionych elementów niestety nie będzie to możliwe.

W tym momencie zastanawiam się jak wielu z naszych czytelników będzie skłonnych wydać te kilka tysięcy złotych na nowy TV, aby zobaczyć gry w pełnym 3D. Dodatkowo, co sądzicie o samej technologii. Czy uda jej się zrobić "karierę", czy raczej zostanie zapomniana?

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosarturwwl   @   21:43, 03.04.2010
tak jak lcd i plazma wyparla kineskopy tak 3d wyprze tv dostepe teraz,technologia sie rozwija to co wczoraj kosztowalo 5 000pln dzis kosztuje 2500pln,wiec czy warto kupic samsunga 3d za 5000 skoro za kilka miesiecy bdzie kosztowal polowe lub wejdzie cos lepszego co bedzie go bilo na glowe,nie warto inwestowac w pc czy telewizory bo codzien pojawiaja sie jakies nowosci lub to co bylo jest 3 razy gorsze od tego co jest a swoja droga nie jest szkoda wyzucic tv za 2000 z tym co kosztowal 5000 serce juz troche boli,ale sie rozpisalem