Skate 3 dostanie demo

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsol obecnej generacji, którzy lubują się w całkiem nieźle zbliżonych realizmowi zmaganiom, gdzie przewodnim narzędziem zabawy jest deskorolka.

@ 29.03.2010, 18:45
ps3, xbox 360

Skate 3 dostanie demo

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsol obecnej generacji, którzy lubują się w całkiem nieźle zbliżonych realizmowi zmaganiom, gdzie przewodnim narzędziem zabawy jest deskorolka. Jedna z dwóch właściwie najbardziej rozpoznawalnych serii w tym gatunku, Skate, w przeciągu najbliższych miesięcy doczeka się premiery swej trzeciej już odsłony – o jej dokładnym terminie informowaliśmy Was zresztą przed kilkunastoma dniami. Nie wiedzieliśmy jednak wówczas czy, ani tym bardziej kiedy, uzyskamy sposobność ku temu, aby w Skate 3 zagrać nieco wcześniej, to znaczy jeszcze przed jego szturmem w okolice światowych półek sklepowych. Od teraz wiemy, że taką okazję w istocie dostaniemy, bowiem ludzie z Electronic Arts przewidzieli wypuszczenie na wskazane platformy sieciowe demonstracji gry, jeszcze na miesiąc przed debiutem pełnoprawnej edycji.

Do potwierdzenia tej wiadomości dotarli dziennikarze portalu Joystiq, obecni na mającym niedawno miejscu PAX East 2010 (Penny Arcade Expo, ma się rozumieć). Zawędrowali oni do stoiska, gdzie prezentowana była obecna wersja rozwojowa produkcji omawianej, po czym weszli w posiadanie widocznych poniżej naklejek, rozdawanych przez EA. Na odwrocie znaleźli informację o dacie premiery pokazówki – ta wyląduje na PlayStation Network oraz Xbox Live 15 kwietnia, czyli praktycznie na miesiąc przed tym, kiedy uczyni to samo pełniak, mający ku europejskim klientom wyjść naprzeciw już 14 maja.

Skate 3 dostanie demo

Niestety, na tę chwilę nie jesteśmy świadomi tego, co darmowa namiastka przyniesie wraz z sobą. Pozostaje czekać!


Sprawdź także:
Skate 3

Skate 3

Premiera: 14 maja 2010
PS3, XBOX 360

Skate 3 to symulator jazdy na deskorolce przygotowany przez EA Games. Tak, jak to miało miejsce w poprzednich częściach - tworzymy własnego skatera i bierzemy udział w ró...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdavid31121   @   20:21, 29.03.2010
Uwielbiam takie gry może zobaczę tego Skate 3