Demo The Settlers 7: Droga do Królestwa w sieci.

Na przestrzeni minionego weekendu do sieci trafiła wreszcie wersja demonstracyjna kolejnej edycji jednej z najpopularniejszych w historii strategii czasu rzeczywistego, to jest The Settlers 7: Droga do Królestwa.

@ 22.03.2010, 16:19
pc

Demo The Settlers 7: Droga do Królestwa w sieci.

Na przestrzeni minionego weekendu do sieci trafiła wreszcie wersja demonstracyjna kolejnej edycji jednej z najpopularniejszych w historii strategii czasu rzeczywistego, to jest The Settlers 7: Droga do Królestwa. Pokazówka przynosi wraz z sobą całkiem spory kawałek namiastki właściwej rozgrywki, wyrażony w postaci mapy River Town, gdzie możliwe jest rozegranie potyczek wraz z innymi graczami w trybie multiplayer, rywalizując o kluczowe punkty zwycięstwa. Nie zapomniano także o umożliwieniu przetestowania starć ze sztuczną inteligencją, umieszczeniu tak zwanej swobodnej rozgrywki, a także tutoriala, rozjaśniającego ogólne zasady produkcji mniej obeznanym z serią graczom.

Ważącą coś ponad 2,5 GB demonstrację pobierzecie z tego miejsca. Przypominamy niezorientowanym w obecnej polityce Ubisoftu, że zgodnie z niedawnymi decyzjami francuskiego koncernu, do odpalenia gry - w tym także dema - i obcowania z nią wymagane jest stałe połączenie z Internetem. Jeśli więc "stabilność" to ostatnie słowo, którego użylibyście w stosunku do swojego połączenia, najlepiej podarujcie sobie ściąganie tego pliku. W każdym innym razie zachęcamy naturalnie do wypróbowania!

The Settlers 7: Droga do Królestwa na półki sklepowe w Polsce wkroczy już w ten piątek, 26 marca.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?