Kingdom Hearts: Birth by Sleep już latem na PSP.

Karkołomna próba połączenia serii Final Fantasy i bajek Disneya okazała się sporym sukcesem. Pierwsza część Kingdom Hearts została naprawdę ciepło przyjęta przez otoczenie graczy.

@ 18.03.2010, 14:53
Piotrek "czort"
psp

Kingdom Hearts: Birth by Sleep już latem na PSP.

Karkołomna próba połączenia serii Final Fantasy i bajek Disneya okazała się sporym sukcesem. Pierwsza część Kingdom Hearts została naprawdę ciepło przyjęta przez otoczenie graczy. W myśl wyeksploatowanej zasady z kurą i złotymi jajkami w treści, Square stworzyło sequel, a potem przeniosło cykl na handheldy. Właśnie zapowiedziano, że nowe KH, dostępne od jakiegoś czasu w Japonii, już niedługo zawita na nasz kontynent.

Gra zatytułowana Kingdom Hearts: Birth by Sleep trafi do Europy już latem i oprócz Donalda, Goofy'ego i Chocobosów, zaoferuje podobno doskonałą grafikę oraz szereg nowości i usprawnień.

Kolejne postacie oraz tereny do eksploracji to raczej standard w tego typu sytuacjach, ale oprócz wspomnianych Square-Enix zapowiada trzy następne systemy walki i cztery tryby wieloosobowe. Wraz z Birth by Sleep, fani KH dostaną możliwość poznania fabuły od podstaw, bowiem fabuła podejmie wątki rozgrywające się przed wcześniejszymi grami.

Dobra wiadomość dla posiadaczy "malucha" Sony - w końcu nie mogą narzekać na zalew dobrych produkcji.

Sprawdź także:
Kingdom Hearts

Kingdom Hearts

Premiera: 20 listopada 2002
PS2

Kingdom Hearts jest grą RPG z elementami przygodowymi oraz gier zręcznościowych. Głównym bohaterem programu jest młody chłopak o imieniu Sora, który marzy o zobaczeniu in...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?