Skate 3 z ujawnioną datą premiery!

Skate 3 - kontynuacja pozytywnie przyjętego symulatora jazdy na deskorolce, doczekała się w końcu ustalonej daty premiery.

@ 17.03.2010, 19:12
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
ps3, xbox 360

Skate 3 z ujawnioną datą premiery!

Skate 3 - kontynuacja pozytywnie przyjętego symulatora jazdy na deskorolce, doczekała się w końcu ustalonej daty premiery. Koncern Electronic Arts w najnowszej informacji prasowej podał do wiadomości, że tytuł ten wyląduje na amerykańskich półkach sklepowych 11 maja bieżącego roku, zaś mieszkańcy Wielkiej Brytanii poczekają trzy dni dłużej - do 14 maja. Termin wydania w pozostałej części Europy, w tym Polski, jeszcze nie jest znany, ale z pewnością nie odbiegnie zbyt daleko.

Autorzy produkcji bardzo są zadowoleni z efektu jaki udało się im uzyskać. Od samego początku istnienia marki Skate uchwyciliśmy prawdziwą esencję skateboardingu. Dla nas trzecia odsłona to kulminacja. To w największym stopniu podłączona, przystępna i towarzyska gra skaterska jaka się do tej pory ukazała. - powiedział Jason DeLong, starszy producent z zespołu Black Box.

Skate 3 pojawi się na platformach PlayStation 3 oraz Xbox 360. Więcej o grze przeczytacie w naszej najnowszej zapowiedzi. Zapraszamy także do kupna produktu w sklepie internetowym egraal.pl, pod tym adresem.

Poniżej możecie obejrzeć również świeży zwiastun pozycji.
Sprawdź także:
Skate 3

Skate 3

Premiera: 14 maja 2010
PS3, XBOX 360

Skate 3 to symulator jazdy na deskorolce przygotowany przez EA Games. Tak, jak to miało miejsce w poprzednich częściach - tworzymy własnego skatera i bierzemy udział w ró...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?