Pocięte zakończenie God of War III ukaże się w postaci DLC?

Zaznaczyliście w kalendarzach piątkową premierę God of War III? Okazuje się, że nie tylko pełna wersja produkcji powinna w tej chwili interesować wielbicieli Kratosa.

@ 16.03.2010, 08:15
Mateusz "Tru" Prawda
ps3


Zaznaczyliście w kalendarzach piątkową premierę
God of War III? Okazuje się, że nie tylko pełna wersja produkcji powinna w tej chwili interesować wielbicieli Kratosa.

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Sony Santa Monica chce od przygód boga wojny odpocząć, a kwestia DLC to melodia przyszłości i temat do przemyśleń. Ostatnia wypowiedź reżysera gry Stiga Asmussena sugeruje, że ewentualny dodatek możemy zobaczyć szybciej, niż się tego spodziewamy. A wszystko dzięki fragmentowi rozgrywki, który został wycięty:

Wycięliśmy całkiem spory kawałek końcówki, czego osobiście żałuję, z drugiej strony udało nam się wstawić w to miejsce coś, co pozwoli zrekompensować graczom tę stratę, czyniąc końcówkę bardziej osobistą

Jeśli mamy się wgłębiać w szczegóły, to z pewnością chodzi tu o jakąś epicką walkę, co w przypadku tego typu produkcji nie dziwi. A skoro studio odwaliło już kawał roboty przy projektowaniu i rozpisywaniu pomysłu, to wyrzucenie wszystkiego do kosza byłoby po prostu bezmyślne. Zatem jakiś czas po premierze, wszystkich posiadaczy God of War III czeka całkiem miła niespodzianka w postaci darmowego (to nie mój wymysł, tak obiecuje Asmussen) DLC. Pozytywnie.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudososkarsom   @   10:58, 16.03.2010
I jak zawsze Sony i posiadacze PS3 górą! Tak się robi gry i dodatki! Panowie z MS powinni brać lekcje programowania i marketingu od Sony!
0 kudoshavoc707   @   03:31, 17.03.2010
oskarsom, spuść troche powietrza, bo sie udusisz Rozbawiony
ja też jestem fanbojem PS, ale co ma to do rzeczy? Pytanie: DLC, a za ile? Bo nowa gierka to jak nic 39,99Ł
tak właśnie sie NIE powinno robić. Zalatuje mi kolejną próba wyłupienia extra kaski przez studio Zły