Supreme Commander 2 - konkurs dla czytelników MiastaGier!

Jak to przy okazji większych premier na naszym portalu bywa, także i tym razem przygotowaliśmy dla czytelników MiastaGier kolejny konkurs, w jakim do wygrania są egzemplarze produkcji, do której całe przedsięwzięcie się odnosi.

@ 04.03.2010, 17:19
pc

Supreme Commander 2 - konkurs dla czytelników MiastaGier!

Jak to przy okazji większych premier na naszym portalu bywa, także i tym razem przygotowaliśmy dla czytelników MiastaGier kolejny konkurs, w jakim do wygrania są egzemplarze produkcji, do której całe przedsięwzięcie się odnosi. W tym konkretnym przypadku mowa oczywiście o nadchodzącym coraz większymi krokami Supreme Commander 2, najnowszej strategii czasu rzeczywistego od Chrisa Taylora i jego Gas Powered Games, sequela bardzo udanego tytułu z roku 2007. Jak zwykle, chętni na zdobycie nagród ufundowanych przez firmę Cenega Poland - dystrybutora gry w naszym kraju - muszą poprawnie odpowiedzieć na 2 relatywnie łatwe pytania, w swej treści nawiązujące do tematyki uniwersum produktu. Po szczegóły odnośnie całości odsyłamy na specjalną podstronę - z jej poziomu prześlecie na nasz adres wymagane zgłoszenie, niezbędne do partycypacji w zabawie.

Na formularze od Was czekamy jeszcze przez 10 dni, do 14 marca dokładniej rzecz biorąc. Debiut Supreme Commander 2 w naszym kraju przewidziany został na połowę miesiąca, nieoficjalnie mówi się o 18 marca, jednakże wciąż czekamy na potwierdzenie tych doniesień. Gdy tylko takowe zdobędziemy, damy Wam znać. A tymczasem nikomu nie życzymy powodzenia - co by o stronniczość nie być posądzonym. No dobra, powodzenia!

Sprawdź także:
Supreme Commander 2

Supreme Commander 2

Premiera: 02 marca 2010
PC, XBOX 360

Supreme Commander 2 to oficjalny sequel udanej strategii czasu rzeczywistego stworzonej dzięki Gas Powered Games. Miejsce THQ na krześle wydawcy zajął Square Enix - znany...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:47, 04.03.2010
Fajnie że jest konkurs dotyczący tak dobrej gry Supreme Commander 2