Nowe informacje dotyczące Settlers 7 ujawnione.

Wiosenna premiera The Settlers 7: Droga do Królestwa zbliża się wielkimi krokami, stąd developerzy mówią o wspomnianej produkcji coraz chętniej.

@ 20.02.2010, 11:03
Mateusz "Tru" Prawda
pc

Nowe informacje dotyczące Settlers 7 ujawnione.

Wiosenna premiera The Settlers 7: Droga do Królestwa zbliża się wielkimi krokami, stąd developerzy mówią o wspomnianej produkcji coraz chętniej. Tym razem, poza zwierzeniami, Blue Byte Software przygotowało świeży trailer Osadników.

Ale zacznijmy od złych wiadomości. Wydawcą gry jest Ubisoft i nie byłby to problem, gdyby nie ich najnowszy, przegięty do granic możliwości system zabezpieczeń, o czym przeczytacie w tym miejscu. Teraz, gdy już wiecie o co chodzi, dam Wam chwilkę na skonfrontowanie się z tą informacją sam na sam.

(...)

Złość wyładowana? Ziółka wypite? W takim razie możemy przejść dalej.

Blue Byte Software wyda specjalną, złotą edycję produkcji, która oprócz wyższej o 10 dolarów ceny i niedostępności w standardowej edycji pudełkowej, wyróżni się specjalnymi dodatkami. Będą to: ekskluzywna mapa, soundtrack i większe możliwości personalizacji zamku. Według mnie nic nadzwyczajnego.

Ubisoft udostępniło również nowy, ponad dwuminutowy trailer, gdzie sam Bruce Shelley objaśnia graczom tajniki systemu Victory Points. Powinien on przypaść do gustu przede wszystkim fanom planszówek. I to by było na tyle. Zatem na sam koniec zapraszam do obejrzenia opisywanego wyżej filmiku:


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswayn76   @   14:03, 20.02.2010
lubię tą serię więc zapewne stanę się posiadaczem tej gry no a jeśli chodzi o zabezpieczenia to niestety ale trzeba będzie jakoś to przeboleć
0 kudososkarsom   @   14:30, 20.02.2010
A ja zaczynam swoją akcję, i kupię S7 używaną. Żeby nie dać im zarobić. Może być fajnie. Narodziny imperium bardzo mi się podobały.
0 kudosMicMus123456789   @   08:38, 21.02.2010
settlers to dobra gra nie ma co