Lego Star Wars powraca!

LucasArts i znany duński producent klocków - firma LEGO po raz kolejny uraczą nas dobrze znanym, odgrzewanym kotletem świeżą, innowacyjną produkcją.

@ 09.02.2010, 07:35
Mateusz "Tru" Prawda
pc, ps3, psp, xbox 360, wii, inne


LucasArts i znany duński producent klocków - firma LEGO po raz kolejny uraczą nas dobrze znanym, odgrzewanym kotletem świeżą, innowacyjną produkcją.

Stara trylogia jest już passé, więc jeśli zagrywacie się w LEGO Star Wars II: The Original Trilogy natychmiast przestańcie, bowiem nadchodzi nowe. Lego Star Wars III: The Clone Wars to zabawkowe spojrzenie na animowaną serię o tym samym podtytule, emitowaną swego czasu na Cartoon Network (tym amerykańskim).

Twórcy zachwalają przede wszystkim nowy tryb walki, edytor poziomów, oraz kilka świeżych ruchów: Squad Command, Lightsaber Slicing, Lightsaber Jumps i Grapple Tie-Ups. Jestem naprawdę ciekaw jak sprawdzi się pierwszy z nich i czym w istocie okaże się owo "zarządzanie oddziałem".

Jak przystało na tytuł tworzony głównie w celu trzepania kasy, gra będzie totalnym multiplatformowcem i zawita na PC oraz wszystkich znaczących konsolach tej generacji: Xboxie 360, PS3, PSP, Nintendo DS oraz Wii już na jesieni tego roku. Trzeba więc naostrzyć naoliwić miecze świetlne.

Sprawdź także:
LEGO Star Wars

LEGO Star Wars

Premiera: 29 marca 2005
PC, PS2, XBOX, GC, GBA

Lego: Star Wars to pierwsza gra z serii Lego, której tematem przewodnim są Gwiezdne Wojny. Fabuła jest bezpośrednim odzwierciedleniem filmowej Nowej Trylogii, czyli Mrocz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   08:19, 09.02.2010
łał kolejne lego to już się robi nudne
0 kudosmussak   @   14:23, 09.02.2010
Bardzo dawno temu miałem okazję zagrać w grę, w której to ściga się pojazdami z klocków. Ilość gier powiązanych z klockami LEGO jest już na tyle duża, że to po prostu koszmar. Młodsi gracze mają zapewne w czym wybierać, chociaż na podstawie doświadczenia wiem, że dość szybko się przechodzi do nieco lepszych tytułów (GTA, ...) Puszcza oko
0 kudososkarsom   @   14:39, 09.02.2010
Ja bardzo lubię gry z serii lego. Po całym tygodniu mordowania innych, w niedzielę lubię się odprężyć przy jakiś mało wymagających od gracza produkcjach. A że przy okazji można się pośmiać to super.