Szczegóły dotyczące nowego Prince of Persia ujawnione!

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o oficjalnej zapowiedzi nadchodzącego Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

@ 15.12.2009, 09:40
Mateusz "Tru" Prawda
pc, ps3, psp, xbox 360, wii, inne

Szczegóły dotyczące nowego Prince of Persia ujawnione!

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o oficjalnej zapowiedzi nadchodzącego Prince of Persia: Zapomniane Piaski. Dziś developer zdecydował się ujawnić nowe szczegóły dotyczące sequela nowych (albo nowych-nowych, bowiem cykl miał już niezliczoną liczbę wznowień, sequeli i remake'ów) przygód Księcia Persji. Graczy przede wszystkim powinien ucieszyć spory zakres platform docelowych, są to bowiem PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, Nintendo DS oraz PSP. Każdy powinien więc w mniejszym lub większym stopniu być zadowolonym, bo choć wiadomo, że na handheldach nie ma się co spodziewać cudów i fajerwerków, to sam fakt ukazania się produkcji daje ich posiadaczom możliwość wyboru.

Poza typowymi sloganami zapowiadającymi "epickie momenty", odkrycie, że "wielka moc, to również wielki koszt", oraz zapowiadającymi nową fabułę, nowych bohaterów i nowe "moce"; jest jedna istotna informacja, dotycząca najbliższej odsłony PoP'a. Otóż, akcja będzie toczyła się pomiędzy dwiema dość starymi już odsłonami serii: Piaskami Czasu i Duszą Wojownika. Oznacza to przerwanie ciągłości serii zapoczątkowanej wraz z ostatnimi przygodami Księcia i zostawienie graczy z wieloma niewiadomymi. Powrót do korzeni oznacza również bardziej hardkorowy charakter rozgrywki i mniejsze ukierunkowanie na casual gamerów.

Prince of Persia: Zapomniane Piaski ma zadebiutować w maju przyszłego roku. Oby tylko autorzy nie skorzystali z mocy "władania czasem" przesuwając premierę wedle własnego życzenia, irytując przy okazji graczy.

Na koniec polecam oglądnięcie trailera, prezentującego grę, który niedawno zagościł na naszym serwerze. Materiał obejrzycie poniżej, jego wyższą jakość znajdziecie natomiast tutaj.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosResidentEvil   @   13:25, 16.12.2009
Super. Już nie mogę się doczekać Szczęśliwy
0 kudosRafal1819   @   23:16, 08.01.2010
Na razie nie ma się czym podniecać. Pożyjemy, zobaczymy.
0 kudosSnake223   @   10:30, 13.02.2010
Ja wam mówie ogladałem trailera do "Prince of Persia zapomniane pisaki" i zapowiada sie dobrze na dodatek to nadal Prince!! A fabuła bedzie toczyła sie pomiedzy "POP piaski czasu" a "POP Dusza wojownika" oby żeby im sie udało!!! i zeby była dobra fabuła bo przeszłem wszystkie Prince of Persia i licze na dobrą odsłone...Powodzeni Niewinny