Sequel The Saboteur? To możliwe.

Wiem, tytuł newsa może dziwić, jako że mamy do czynienia z grą, której europejska premiera miała miejsce raptem 3 dni temu.

@ 08.12.2009, 08:05
Mateusz "Tru" Prawda
pc, ps3, xbox 360


Wiem, tytuł newsa może dziwić, jako że mamy do czynienia z grą, której europejska premiera miała miejsce raptem 3 dni temu. Jednak skoro dewizą całej branży IT jest sentencja "Kto stoi w miejscu, ten się cofa", to wspomniane słowa dotyczą również growego podwórka.

Autorzy drugowojennej produkcji, nie będącej przy tym kopią Call of Duty (to już sukces) - The Saboteur postanowili wypowiedzieć się na temat przyszłości serii. Tytuł, z akcją umiejscowioną w okupowanej przez nazistów Francji, zbiera całkiem niezłe recenzje (średnia w serwisie GameRankings - 73,86%) i okazuje się, że to właśnie pozytywna opinia odbiorców ma być głównym czynnikiem przemawiającym za stworzeniem sequela. O całej sprawie wypowiedział się dyrektor generalny Electronic Arts - John Riccitiello:

Mam nadzieję, że (gracze - przyp. red.) będą chcieli Saboteura. Myślę, iż tak się stanie. Wtedy pomyślimy o sequelu. - dodaje.

Życzenie nie tyle trudne do spełnienia, co oczywiste. W końcu kto zarżnąłby kurę znoszącą złote jaja?

Sprawdź także:
The Saboteur

The Saboteur

Premiera: 04 grudnia 2009
PC, PS3, XBOX 360

Saboteur to kolejny tytuł ze stajni Pandemic Studios, znanej m.in. z serii Mercenaries, Full Spectrum Warrior czy Destroy All Humans!. Gracz wciela się w Irlandczyka o im...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSpiderLoc   @   11:54, 01.02.2010
Fajnie by było gdyby zrobili jakąś kontynuacje Saboteura bo gra była całkiem fajna