Pecetowe Section 8 z nowym DLC

Jeśli porównać rynek konsolowy i pecetowy, to w przypadku tego drugiego DLC to nadal towar deficytowy.

@ 26.11.2009, 22:24
Mateusz "Tru" Prawda
pc

Pecetowe Section 8  z nowym DLC

Jeśli porównać rynek konsolowy i pecetowy, to w przypadku tego drugiego DLC to nadal towar deficytowy. Po części wynika to z konserwatyzmu z jakim posiadacze komputerów osobistych traktują gry. Innym powodem jest oczywiście fakt, że nie zazdroszczą oni użytkownikom będącym "po drugiej stronie barykady" konieczności płacenia po kilka razy za dodatkowe epizody, o czym zresztą przy każdej okazji głośno mówią.

Futurystyczny shooter Section 8 będzie zatem małym odstępstwem od reguły, bowiem za 7 dolarów możemy nabyć do niego zestaw map, o znajomej fanom Metallicy nazwie The Seek and Destroy. W paczce czekają na graczy 3 areny zmagań - “Devil’s Backbone”, gdzie przyjdzie nam walczyć o elektrownię geotermalną, “Hornet’s Nest” rzuci nas na planetę Titan, a “Azure Basin" będziemy kojarzyć głównie z zaciętymi zmaganiami na szczycie górskiego płaskowyżu.

Wszystkich, którzy o produkcji nie słyszeli, zapraszamy do zapoznania się z popełnioną przez naszego redakcyjnego kolegę - Raaistlina recenzją. Jeśli natomiast jesteście już zdecydowani na zakup tytułu, możecie zapoznać się z ofertą naszego sklepu:

Kup Section 8

Sprawdź także:
Section 8

Section 8

Premiera: 01 września 2009
PC, PS3, XBOX 360

Firma TimeGate Studios po wypuszczeniu na rynek dodatku do znakomitego horroru w konwencji pierwszej osoby - F.E.A.R. - zabrała się za stworzenie całkowicie nowatorskiego...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?