Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (1-7 listopada)

Organizacja Chart Track podsumowała następny tydzień sprzedażowych zmagań w Wielkiej Brytanii, czas więc na przedstawienie go naszym czytelnikom.

@ 09.11.2009, 17:43
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, inne

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (1-7 listopada)

Organizacja Chart Track podsumowała następny tydzień sprzedażowych zmagań w Wielkiej Brytanii, czas więc na przedstawienie go naszym czytelnikom. Jak się okazało, niedługo potrwała zeszłotygodniowa dominacja najnowszej propozycji od Sports Interactive, czyli Football Manager 2010. Słynny symulator ustąpił tym razem pola drugiemu ostatnio Wii Fit Plus, zajmując jednocześnie pozycję czwartą. Co ciekawe, oczko wyżej widzimy najnowszą odsłonę serii FIFA 10, znajdującą się w czołówce rankingów brytyjskich od chwili, kiedy tylko wjechała na tamtejsze półki sklepowe. Miejsce trzecie to znów propozycja od Nintendo, mianowicie Wii Sports Resort, które, co ciekawe, poprzednio zastaliśmy w okolicach lokaty 10.

Nowości wśród najlepszych? Jedna, aczkolwiek jak najbardziej warta odnotowania. Mogłoby się zdawać, że "piątka" z kropeczką przy Dragon Age: Początek to niezbyt zadowalający dla Electronic Arts rezultat, jednakże kiedy wziąć poprawkę na dzień premiery, przypadający na chwilę przed zakończeniem podsumowywanego tygodnia, sytuacja zdaje się rysować w znacznie pozytywniejszych finansowo barwach dla wydawców. Cóż jeszcze wypada powiedzieć? Spada popyt na Pro Evolution Soccer 2010 oraz trzecią Forzę, z pierwszej dziesiątki wypadło już także Borderlands. Co zaś się tyczy przyszłotygodniowego kształtu zestawienia, to jego lidera możemy wskazać chyba już teraz. I pewnie się z tym zgodzicie, na medialność nie ma rady.

Top 10 poniżej.

1. Wii Fit Plus
2. FIFA 10
3. Wii Sports Resort
4. Football Manager 2010
5. Dragon Age: Początek
6. Forza Motorsport 3
7. Mario and Sonic at the Olympic Winter Games
8. Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City
9. Pro Evolution Soccer 2010
10. Tekken 6

Poprzednie podsumowanie (25-31 października).

Sprawdź także:
Tekken 6

Tekken 6

Premiera: 27 października 2009
PS3, XBOX 360, PSP

Tekken 6 jest już szóstą częścią znanej na całym świecie bijatyki, która stawiała swe pierwsze kroki na rynku elektronicznym jeszcze w czasach konsoli PSX. Fabuła jest ko...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?