On The Edge Of The World zapowiedziane! Nowa gra studia FunCom

Norweski developer FunCom wydał oświadczenie, w którym to zapowiada nową grę tworzoną przez jego pracowników.

@ 04.11.2009, 16:40
Grzegorz "CzesiuGM" Kopeć
Młody ambitny gracz.
pc, inne


Norweski developer FunCom wydał oświadczenie, w którym to zapowiada nową grę tworzoną przez jego pracowników. Mowa tutaj o On The Edge Of The World, sieciowym symulatorze jazdy snowboardem, który ma być swoistą wizytówką macierzystego kraju tejże firmy.

On The Edge Of The World zaoferuje rozbudowany tryb multiplayer, wiele funkcji społecznościowych, nagrywanie w filmów z gameplaya, robienie screenshotów, publikowanie swoich osiągnięć w internecie itp. Niestety, nie podano daty premiery ani ceny produktu. Wiadomo natomiast, iż platformami docelowymi są komputery klasy PC oraz Mac.

Czy otrzymamy sieciowy symulator sportowy z prawdziwego zdarzenia? Przypomnijmy, że FunCom odpowiedzialny jest za chociażby Age of Conan, MMORPG świetnie przyjęte min. przez polskich graczy. Z pewnością głównym powodem tego jest pełna, profesjonalna polonizacja, azaliż jakościowo również nie odbiega chociażby od World of Warcaft (Tutaj bym nieco polemizował. Miliony graczy WoW zapewne też - dop. Redmeer). Miejmy nadzieję, że również i ten projekt zostanie wykonany bardzo dobrze.


Sprawdź także:
On the Edge of the World

On the Edge of the World

Premiera: projekt anulowany
PC

On the Edge of the World to MMM sportowe, traktujące o tematyce snowboardowej. W przeciwieństwie do Age of Conan, FunCom tworzy ją jako produkt free2play. Należy nadmieni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?