Ratchet and Clank Future: A Crack in Time w złocie!

Jak wynika z oświadczenia wystosowanego przez amerykański oddział firmy Sony, zakończono już prace nad kreowaniem Ratchet and Clank Future: A Crack in Time, czyli kolejnej odsłony słynnej serii dedykowanej ekskluzywnie konsolom PlayStation 3, gdzie główne role powierzono wiewiórce Ratchet oraz nieodłącznemu kompanowi, robotowi Clank.

@ 12.10.2009, 17:47
ps3

Ratchet and Clank Future: A Crack in Time w złocie!

Jak wynika z oświadczenia wystosowanego przez amerykański oddział firmy Sony, zakończono już prace nad kreowaniem Ratchet and Clank Future: A Crack in Time, czyli kolejnej odsłony słynnej serii dedykowanej ekskluzywnie konsolom PlayStation 3, gdzie główne role powierzono wiewiórce Ratchet oraz nieodłącznemu kompanowi, robotowi Clank. W związku z tym, że produkt może już pochwalić się złotym statusem i najpewniej przebywa obecnie w zaciszu tłoczni (dobre sobie), najpewniej sprawdzą się wcześniejsze przewidywania odnośnie daty premiery tytułu, wyznaczonej na 27 października. Niestety, informacja ta dotyczy póki co jedynie Ameryki i sklepów tam osadzonych, nadal czekamy na potwierdzenie terminu debiutu w Europie. Przebąkuje się sporo na temat tego, że takowy nastąpi w 30 tego samego miesiąca, co nie stanowiłoby właściwie żadnego zaskoczenia - trzydniowe rozdźwięki pomiędzy pojawianiem się poszczególnych produkcji na wskazanych rynkach to wszak norma. Niemniej, wciąż wypada wyczekiwać oficjalnego anonsu, traktującego o Starym Kontynencie.

Ratchet and Clank Future: A Crack in Time w złocie!

Warto również wspomnieć o tym, że niewiadomą pozostaje wypuszczenie na łamy PlayStation Network pokazówki gry - przypomnijmy, że już od jakiegoś czasu wiadomym się stało, iż deweloperzy uraczą fanów dwoma demonstracjami. W każdej pokierujemy innym bohaterem, co naturalnie pozwoli na przyglądnięcie się wskazanym aspektom programu z nieco szerszej perspektywy.

Na koniec jeszcze jedna zagwozdka. Jeśli panowie producenci, studio Insomniac Games, zakończyło wreszcie prace nad swoim najnowszym dzieckiem, to na jakie pole teraz skierują swoje twórcze umiejętności? My już swój typ mamy - domyślicie się o co chodzi, kiedy klikniecie na podany obok odnośnik.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   21:35, 12.10.2009
"My już swój typ mamy - domyślicie się o co chodzi, kiedy klikniecie na podany obok odnośnik."

klikać nie musiałem by wiedzieć że chodzi o RESISTANCE Szczęśliwy(ciekawe co wymyślą)

A co do Ratcheta to napiszę tylko tyle że mam Quest of Booty i mnie nie zachwyciło więc nie czekam na kolejną część Puszcza oko