Ratchet and Clank Future: A Crack in Time doczeka się aż dwóch wersji demo

Pod koniec sierpnia informowaliśmy Was o zapowiedziach Panów z Insomniac Games dotyczących dema nadchodzącego Ratchet and Clank Future: A Crack in Time.

@ 02.10.2009, 22:15
Mateusz "Tru" Prawda
ps3

Ratchet and Clank Future: A Crack in Time doczeka się aż dwóch wersji demo

Pod koniec sierpnia informowaliśmy Was o zapowiedziach Panów z Insomniac Games dotyczących dema nadchodzącego Ratchet and Clank Future: A Crack in Time. Co prawda mamy październik i osoby wyczekujące wersji testowej zapewne odczuwają już lekką frustrację, jednak developer opublikował dziś wiadomość, która powinna uszczęśliwić wszystkich fanów wspomnianego tytułu.

Ratchet and Clank Future: A Crack in Time doczeka się aż dwóch wersji demo

Otóż pełniący funkcję community managera James Stevenson, zdradził, że A Crack in Time doczeka się aż dwóch wersji demonstracyjnych! Stevenson stwierdził także, iż pierwsza przygotowana próbka okazała się być zbyt długa, więc zamiast iść na jakiekolwiek kompromisy panowie z Insomniac Games postanowili po prostu rozdzielić całość na dwie części. Oczywiście "cięcie" nastąpiło w przemyślany sposób, a więc w pierwszym demie przyjdzie nam się wcielić w Ratcheta, w drugim natomiast rola główna przypadnie Clankowi. Jeśli rzeczywiście sprawy nie dało się rozwiązać w inny sposób to uważam, że jest to istotnie miły gest. Swoją drogą, jak można zapędzić się tak bardzo, aby zrobić zbyt długą wersję demonstracyjną? Czyżby pracownicy Insomniac Games narzekali na nadmiar wolnego czasu?

A Crack in Time będzie miało swoją premierę pod koniec bieżącego miesiąca (27 październik to data debiutu gry w Stanach Zjednoczonych). Jeśli chodzi o demo to autorzy obiecują, że pojawi się ono na Playstation Network, zanim pełna wersja gry trafi na półki sklepowe.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?