Section 8 w planie wydawniczym TopWare Poland

Firma TopWare Poland ma przyjemność przedstawić w swoim planie wydawniczym grę Section 8. Section 8 to taktyczny FPS nastawiony na dynamiczną akcję, zmuszający do szybkiego podejmowania decyzji i współpracy w grupie.

@ 22.09.2009, 21:37
pc, xbox 360, press info

Section 8 w planie wydawniczym TopWare Poland

Firma TopWare Poland ma przyjemność przedstawić w swoim planie wydawniczym grę Section 8.

Section 8 to taktyczny FPS nastawiony na dynamiczną akcję, zmuszający do szybkiego podejmowania decyzji i współpracy w grupie. Wciel się w członka elitarnego oddziału – Sekcji 8 – i dosłownie wpadnij w sam środek konfliktu. Pancerz i jet packi dają całkowicie nowe możliwości taktyczne, a zrzut orbitalny sprawi że będziesz mógł dostać się w dowolne miejsce mapy i zaskoczyć przeciwnika.

Jak potwierdzają udane beta testy, będzie to prawdopodobnie największa sieciowa strzelanka tego roku, a w Polsce zadebiutuje już w październiku na dwóch platformach, PC i Xbox 360. Gra oparta na silniku graficznym Unreal 3, który zapewnia płynną rozgrywkę i wspaniałe efekty wizualne.

Do tego dynamiczne starcia, ulepszany pancerz, jet pack, zrzuty orbitalne, pojazdy, mechy i epickie bitwy (możliwość gry nawet do 40 osób naraz!), jak i tryb single player.

Za stworzenie gry odpowiada doświadczone TimeGate Studios – odpowiedzialne m.in. za dodatki do gry F.E.A.R.

Przyłącz się do Sekcji 8…

Sugerowana cena sprzedaży PC: 79,95 PLN
XBOX 360: 219,95 PLN
Premiera: Październik 2009Sprawdź także:
Section 8

Section 8

Premiera: 01 września 2009
PC, PS3, XBOX 360

Firma TimeGate Studios po wypuszczeniu na rynek dodatku do znakomitego horroru w konwencji pierwszej osoby - F.E.A.R. - zabrała się za stworzenie całkowicie nowatorskiego...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKawira   @   10:09, 23.09.2009
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie jetpacki ;x...zawsze wprowadzają przesadny chaos