Medieval Games na Wii pod skrzydłami Bethesdy!

W końcu stało się jasne, jaki tytuł na Wii, obok Wheelspin, zostanie wydany pod szyldem Bethesdy. Relacja tegoż wydawcy jasno wyłożyła, iż bierze pod swe skrzydła Medieval Games, czyli casualową minigrę, a właściwie ich zestaw, zrealizowaną w realiach średniowiecza.

@ 22.09.2009, 21:14
"Redmeer"
wii

Medieval Games na Wii pod skrzydłami Bethesdy!

W końcu stało się jasne, jaki tytuł na Wii, obok Wheelspin, zostanie wydany pod szyldem Bethesdy. Relacja tegoż wydawcy jasno wyłożyła, iż bierze pod swe skrzydła Medieval Games, czyli casualową minigrę, a właściwie ich zestaw, zrealizowaną w realiach średniowiecza. Cóż w niej będzie ciekawego do roboty? To opisali już sami developerzy:

"Od walczących ze sobą smoków, po oblężenia zamków, strzelanie z katapult i zawody strzeleckie. Medieval Games zapewni Wam godziny przyjemnej rozrywki, w której wcielicie się w jednego z bajecznie kolorowych bohaterów. Do wyboru mamy rycerza, księżniczkę, barda i czarodzieja."

Obecnie datę premiery produkcji wyznaczono na listopad tego roku. Osobiście jestem ciekaw, jak potoczy się wydawnicza kariera Bethesdy na specyficznym rynku Nintendo Wii. Jeśli tylko nie będą wydawać uszkodzonych dodatków, wróżę im przynajmniej dobrze, wszak to firma bardzo doświadczona, ostrzelana na wielu innych frontach branży.

Sprawdź także:
Medieval Games

Medieval Games

Premiera: 20 października 2009
WII

Medieval Games to casualowy tytuł studia nFusion umiejscowiony w czasach średniowiecza. Mamy tu do czynienia właściwie z kompilacją wielu mini-gierek, które wymagają od n...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?