Paczki z hitami od Capcomu na PSN!

Jeśli macie jakieś wolne fundusze w Waszym portfelu na PS Store i zamierzacie zrobić wirtualne zakupy, być może skusicie się na ofertę jaką przygotował dla garczy Capcom.

@ 04.09.2009, 14:34
Mateusz "Tru" Prawda
ps3


Jeśli macie jakieś wolne fundusze w Waszym portfelu na PS Store i zamierzacie zrobić wirtualne zakupy, być może skusicie się na ofertę jaką przygotował dla garczy Capcom. Japoński wydawca postanowił zaprezentować dwa bundle ze znanymi tytułami, włączając w to między innymi Super Street Fighter II HD Remix czy 1942.
Powołując się na serwis Capcom-Unity, paczka nazwana Super Pack będzie zawierała 7 gier + DLC, natomiast w zestawie Combo Pack znajdziemy 4 PSN-owe tytuły oraz dodatkową zawartość. Za bundle przyjdzie nam zapłacić odpowiednio równowartość 49.99 oraz 29.99 dolarów.

Pełna lista tytułów prezentuje się następująco:

Super Pack:

- Flock!

- Super Street Fighter II HD Remix

- Age of Booty

- Wolf of the Battlefield: Commando 3

- Super Puzzle Fighter 2 HD Remix

- Rocketmen: Axis of Evil wraz z DLC It Came from Uranus

Combo Pack:

- 1942

- Wolf of the Battlefield: Commando 3

- Super Puzzle Fighter 2 HD Remix

- Rocketmen: Axis of Evil wraz z DLC It Came from Uranus

Na razie nie wiadomo czy zestawy zawitają także na Marketplace Xboxa 360, ale jeśli przyniosą zamierzone zyski, to nic nie stoi na przeszkodzie aby pojawił się i tam.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?