Ujawniono datę premiery Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

Początek nowych przygód kosmity Ratcheta i jego przyjaciela - robota Clanka został oficjalnie zapowiedziany na końcówkę października, a mianowicie 27 dzień tego miesiąca.

@ 28.08.2009, 11:22
"R.P.A."
ps3

Ujawniono datę premiery Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

Początek nowych przygód kosmity Ratcheta i jego przyjaciela - robota Clanka został oficjalnie zapowiedziany na końcówkę października, a mianowicie 27 dzień tego miesiąca. Jeśli jeszcze się nie zorientowaliście, jest to kontynuacja sławetnej serii konsolowych zręcznościówek, przy okazji jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, mogąca bez problemu popularnością pobić inne "wielkie" hity jesieni AD 2009.

Oczywiście, oprócz samego potwierdzenia terminu wydania, dodano jeszcze parę nowinek na temat grafiki i gameplaya. Podobno Ratchet & Clank: Future: A Crack in Time ma szokować jakością efektów wizualnych, ilością smaczków w obrazie i swoistym blaskiem, co ma wywierać dużo większe wrażenie niż poprzednie gry serii (które, swoją drogą, też były naprawdę świetne i dopieszczone wizualnie). W mechanice nie zmieniono wiele. Dodano minigierki, które wyglądają niczym odpowiedź na Portal teamu Valve.

Ujawniono datę premiery Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

Bazując na dotychczas ujawnionych informacjach, można stwierdzić, że zapowiada się jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?