GC '09: Będzie dodatek do Age of Conan!

Funcom wcale nie ma zamiaru przestać ratować swojej produkcji z gatunku MMO - Age of Conan, czego dowodem jest zapowiedź oficjalnego rozszerzenia do gry.

@ 19.08.2009, 16:30
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
pc

GC '09: Będzie dodatek do Age of Conan!

Funcom wcale nie ma zamiaru przestać ratować swojej produkcji z gatunku MMO - Age of Conan, czego dowodem jest zapowiedź oficjalnego rozszerzenia do gry. Dodatek będzie nosić tytuł Rise of the Godslayer, a jego dokładny debiut nie został jeszcze zaplanowany. Uczestnicy targów Gamescom mają okazję osobiście zobaczyć go na oczy.

DLC przyniesie ze sobą sporą ilość zmian, wrzucając gracza w zupełnie nową krainę - Empire of Khitai, utrzymaną w azjatyckich klimatach. Cały teren będzie ogarnięty konfliktem kilku frakcji, a zupełnie nowa linia fabularna zmusi gracza do współpracy z jedną z nich, co oczywiście znacząco wpłynie na dalszą rozgrywkę. Oprócz tego uaktualnienie zaoferuje nam nowe rodzaje uzbrojenia czy innego wyposażenia. Pod tym adresem znajdziecie oficjalną stronę internetową produkcji, na której pojawiły się pierwsze materiały. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosszewczu   @   19:43, 19.08.2009
Azjatyckie klimaty ? Mam tego dość Szczęśliwy Już jest Metin2 i Silkroad i Bóg raczy wiedzieć co w azjatyckich klimatach MMORPG.