Już wkrótce poznamy datę debiutu Final Fantasy XIII

Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami, jakie udało nam się usłyszeć od Yoichi Wady, prezesa Square Enix, data debiutu Final Fantasy XIII - długo oczekiwanej, najnowszej odsłony prawdopodobnie najsławniejszego jRPGa w historii gier komputerowych, ujawniona zostanie już za "kilka tygodni".

@ 11.08.2009, 13:03
Bartosz "creative" Bielas
ps3, xbox 360

Już wkrótce poznamy datę debiutu Final Fantasy XIII

Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami, jakie udało nam się usłyszeć od Yoichi Wady, prezesa Square Enix, data debiutu Final Fantasy XIII - długo oczekiwanej, najnowszej odsłony prawdopodobnie najsławniejszego jRPGa w historii gier komputerowych, ujawniona zostanie już za "kilka tygodni". Zdaję sobie sprawę doskonale z tego, że tego typu stwierdzenie jest chyba najmniej precyzyjnym jak się tylko da, ale patrząc na to z drugiej strony, w tej chwili nie mamy nic więcej i musi nam to na pewien czas wystarczyć.

Już wkrótce poznamy datę debiutu Final Fantasy XIII

Z wcześniejszych informacji ujawnionych kilka miesięcy wstecz wiemy, że premiera Final Fantasy XIII odbyć miała się jeszcze w roku 2009, ale wyłącznie na terenie Japonii. W takim przypadku rok 2010 wydaje się terminem najbardziej optymalnym by najnowsze dziecko Square Enix trafiło na rynek zachodni. Nie mamy jednak pewności czy plany wydawnicze nie uległy jakimś większym zmianom.

Już wkrótce poznamy datę debiutu Final Fantasy XIII

Jak na moje oko, kurtyna dotycząca pojawienia się Final Fantasy XIII na rynku opadnie w okolicach TGS (Tokio Games Show), bo czy mogłoby być jakieś lepsze wydarzenie do ogłoszenia tego typu produkcji?

Już wkrótce poznamy datę debiutu Final Fantasy XIII

Sprawdź także:
Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Premiera: 17 grudnia 2009
PS3, XBOX 360, PC

Final Fantasy XIII to kolejna część znanej na całym świecie sagi jRPG-ów. Tym razem głównym motorem napędzającym fabułę, będzie konflikt między przywódcami Cocoon –...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJarazzz   @   14:51, 11.08.2009
Ooo no niech wychodzi w koncu XD ile mozna czekac ? xd dziwne troche, XII nie mam ochoty jakos przechodzic, kiedys zaczalem ale teraz jakos nie mialem ochoty ani sily zeby odpoczatku sie z tym calym systemem zapoznawac i wszystkimi przedmiotami, ale premiery XIII jakos nie moge sie doczekac i wiem ze kupie na 100 % XD za XII jeszce sie wezme i za XIII tez zreszta, to jest jedna z moich ukochanych serii :*.
0 kudosKonradkonik   @   17:03, 11.08.2009
Czekam tylko trochę się martwię o te punkty ATB i czy to nie będzie przeszkadzało w grze ale poczekamy ,zobaczymy