Call of Duty: Modern Warfare zmierza na Wii

Jeśli chodzi o wydanie Call of Duty 4: Modern Warfare na Wii, to oczywiście mamy na myśli pierwszą część tej rewelacyjnej strzelanki, a nie długo oczekiwany sequel, który już 10 listopada zadebiutuje na rynku.

@ 05.08.2009, 15:45
Bartosz "creative" Bielas
pc, ps3, xbox 360, wii

Call of Duty: Modern Warfare zmierza na Wii

Jeśli chodzi o wydanie Call of Duty 4: Modern Warfare na Wii, to oczywiście mamy na myśli pierwszą część tej rewelacyjnej strzelanki, a nie długo oczekiwany sequel, który już 10 listopada zadebiutuje na rynku. Dokładnie na ten sam dzień zaplanowana została premiera prequela przeznaczonego na konsolę Nintendo, dzięki czemu za jednym zamachem rozdmuchane zostaną informacje dotyczące obydwu produkcji.

Call of Duty: Modern Warfare zmierza na Wii

Call of Duty 4: Modern Warfare znajduje się aktualnie w rękach ludzi z Treyarch, którzy cały czas w pocie czoła pracują nad przekształceniem go w wersję dostosowaną dla użytkowników korzystających z Wii. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, gra wyglądać będzie dokładnie tak samo jak jej bliźniacze siostry, które już jakiś czas temu trafiły do posiadaczy konsol Sony i Microsoftu oraz komputerów PC.Treyarch przy ostatnim swoim projekcie na małą, białą maszynkę Nintendo, pokazało się z bardzo dobrej strony. Do tej pory mówi się o tym, że Call of Duty: World at War dostarczyło graczom korzystającym z Wii najlepszy jak dotąd pierwszoosobowy tryb multiplayer. Zobaczymy zatem jak nam się zaprezentuje Call of Duty 4: Modern Warfare. Miejmy nadzieję, że równie dobrze.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?