Wstąp do ruchu oporu w grze The Saboteur! Data premiery ujawniona!

Już pod koniec bieżącego roku na rynku pojawi się nowa i bardzo wyjątkowa gra akcji. Razem z firmą Pandemic Studios mamy przyjemność poinformować, że nasza nowa gra pt.

@ 22.07.2009, 12:29
pc, ps3, xbox 360, press info

Wstąp do ruchu oporu w grze The Saboteur! Data premiery ujawniona!

Już pod koniec bieżącego roku na rynku pojawi się nowa i bardzo wyjątkowa gra akcji.

Razem z firmą Pandemic Studios mamy przyjemność poinformować, że nasza nowa gra pt. The Saboteur pojawi się w sklepach dokładnie 11 grudnia. Będzie to produkcja, w której akcja zostanie umiejscowiona w otwartym środowisku. Gra pojawi się w wersji dla komputerów PC oraz konsol Xbox 360 i PLAYSTATION 3.

Scenariusz ma być inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Gracze wcielą się w postać Seana Devlina – irlandzkiego kierowcy wyścigowego, który musi walczyć o przetrwanie w zajętej przez hitlerowców Francji z początku lat czterdziestych. Główny bohater to prawdziwy twardziel, specjalizujący się w sabotowaniu działań nazistowskich okupantów na różne sposoby. Pomoże mu w tym francuski ruch oporu, brytyjski wywiad oraz bogaty arsenał broni i własny spryt. Sean będzie wykolejać pociągi z zaopatrzeniem, wysadzać w powietrze sterowce etc. – wszystko w typowych paryskich lokacjach.

Wstąp do ruchu oporu w grze The Saboteur! Data premiery ujawniona!

- The Saboteur to zupełnie nowe spojrzenie na II wojnę światową w grach akcji. Zamiast kierować poczynaniami żołnierza, gracze przejmą kontrolę nad jednym człowiekiem, szukającym zemsty. Zostanie to ukazane za pomocą wyjątkowego scenariusza i efektownej akcji. Każda ulica Paryża będzie tętnić życiem. – powiedział Josh Resnick, prezes Pandemic Studios. – Jesteśmy bardzo dumni z The Saboteur. Chcemy zaserwować graczom jedyną w swoim rodzaju przygodę, popartą ciekawa historią i niezwykłym stylem artystycznym.

W trakcie rozgrywki główny bohater wpływać będzie swoimi działaniami na ludność cywilną Paryża. Jego sukcesy w walce z okupantem będą rozbudzać w obywatelach wolę do walki. Ma to być ukazane poprzez dynamiczną zmianę kolorystyki gry – ze stylizowanej czarno-białej na żywą wielobarwną.

Sprawdź także:
The Saboteur

The Saboteur

Premiera: 04 grudnia 2009
PC, PS3, XBOX 360

Saboteur to kolejny tytuł ze stajni Pandemic Studios, znanej m.in. z serii Mercenaries, Full Spectrum Warrior czy Destroy All Humans!. Gracz wciela się w Irlandczyka o im...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?