Codename Panzers: Faza Pierwsza - Demo

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że pod adresem: click znajduje się polska wersja demonstracyjna gry Codename Panzers: Faza Pierwsza.

@ 04.07.2006, 15:45
"kubaniec"
pc


Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że pod adresem:click

znajduje się polska wersja demonstracyjna gry Codename Panzers: Faza Pierwsza.....
Strategię firmy CDV wypróbować można teraz w naszym rodzimym języku. Gra pojawi się na półkach sklepowych 1 września, oczywiście w polskiej wersji językowej i pod patronatem magazynu historycznego Mówią Wieki.
Codename Panzers: Faza Pierwsza już teraz zdobyło uznanie w swoich rodzimych Niemczech, a magazyn PC Games przyznał grze niezwykle wysoką ocenę - 93%. To najwyższa w historii magazynu nota dla strategii czasu rzeczywistego, a dodatkowo produkt ten otrzymał tytuł Gry miesiąca lipca 2004. A oto kilka cytatów z recenzji Codename: Panzers:


Jeden z najlepszych tytułów w historii
Żadna inna strategia czasu rzeczywistego nie wygląda tak dobrze jak Panzers.
Dla strategów Panzers jest tym samym, czym Far Cry dla fanów strzelanek.
Gratulacje dla Stormregion i CDV - nawet Blizzard nie poradzili by sobie lepiej!
Niesamowita grafika. Fantastyczne animacje. Genialne efekty specjalne. Cudownie zaprojektowane mapy.
Codename: Panzers to konieczny zakup dla wszystkich fanów strategii!


Codename Panzers: Faza Pierwsza rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew drugiej wojny światowej. W zbombardowanych miasteczkach, niedostępnych górskich ostępach i na zdradliwych bagnach czeka wróg, który nie cofnie się ani o krok. Wspaniała grafika 3D umożliwiła przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością, a starcia sowieckich niszczycieli czołgów z niemieckimi Tygrysami potrafią na długo zapaść w pamięć. Stań się prawdziwym dowódcą, wyprowadź wroga w pole sprytnymi manewrami taktycznymi i poprowadź swe wojska do zwycięstwa w grze Codename Panzers: Faza Pierwsza!
W tej strategii czeka na Ciebie w pełni trójwymiarowy teren, trzy niezwykle ciekawe kampanie i historyczny realizm. Kontroluj przebieg bitew i patrz, jak Twoje oddziały prą naprzód - po zwycięstwo! Codename Panzers: Faza Pierwsza to wyjątkowa strategia czasu rzeczywistego, która doskonale oddaje realia pola walki z czasów drugiej wojny światowej.
Sprawdź także:
Codename: Panzers Faza Pierwsza

Codename: Panzers Faza Pierwsza

Premiera: 14 czerwca 2004
PC

Codename: Panzers Faza Pierwsza rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew drugiej Wojny Światowej. W zbombardowanych miasteczkach, niedostępnych górskich ostępa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?