Dla spóźnialskich - wydarzenia od 6 do 12 lipca!

Kolejny tydzień pełen zaskakujących, niekiedy spodziewanych, a czasami wręcz kontrowersyjnych wydarzeń za nami.

@ 13.07.2009, 14:35
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii

Dla spóźnialskich - wydarzenia od 6 do 12 lipca!

Kolejny tydzień pełen zaskakujących, niekiedy spodziewanych, a czasami wręcz kontrowersyjnych wydarzeń za nami. Specjalnie dla tych czytelników, którzy nie mieli czasu w okresie wakacyjnym śledzić nas na bieżąco, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie minionych siedmiu dni, począwszy od 6, a skończywszy na 12 lipca. Przyjrzyjmy się zatem temu, co przyniósł ze sobą zeszły tydzień.

Na początek niezbyt dobre informacje dla posiadaczy komputerów PC, oczekujących na grę Alan Wake. Jak się okazało, producenci skupiają się przede wszystkim na wersji tytułu dedykowanej konsoli Xbox 360, a jej PeCetowy odpowiednik, jeżeli w ogóle zostanie wydany, uczyni to zapewne znacznie później. Poznaliśmy też garść nowych doniesień odnośnie rodzimego Two Worlds II, jak również dowiedzieliśmy się, iż prace nad Powrotem Białego Wilka są nadal prowadzone. Do naszych uszu doszła także mało pozytywna wiadomość z obozu studia Blizzard. Jak się okazało, Diablo III, podobnie jak wcześniej drugi StarCraft, pozbawiono rozgrywek w sieci lokalnej.

Dla spóźnialskich - wydarzenia od 6 do 12 lipca!
Diablo III


Poznaliśmy daty debiutów kilku oczekiwanych tytułów, wśród których da się wyróżnić chociażby Shadow Complex, Marvel vs Capcom 2, Bionic Commando w odsłonie na PC czy polski termin premiery ArmA 2. Poinformowano nas także o obsuwie DiRT 2, wynikającej z chęci zaimplementowania w grze obsługi DirectX 11.

Dla spóźnialskich - wydarzenia od 6 do 12 lipca!
Shadow Complex


Nie mogłoby się naturalnie obyć bez podania wymagań sprzętowych dla nadchodzących produkcji, dedykowanych posiadaczom PeCetów. Tym razem pokuszono się o ujawnienie tych, odnoszących się do Champions Online i wspomnianego wcześniej Bionic Commando. Ogłoszono też listę utworów do Guitar Hero 5 i pięć nowych kawałków na potrzeby zabawy w Rock Band: Unplugged.

Dla spóźnialskich - wydarzenia od 6 do 12 lipca!
Champions Online


Tydzień nie mógłby przejść bez aktualizacji naszych rozbudowanych działów. Jeżeli chodzi o zagadnienia związane z materiałami filmowymi, to dość wspomnieć o dzienniku dewelopera z Assassin's Creed 2 czy Dante's Inferno, a także prezentacji sztuczek, ułatwiających zabawę w Prototype. Przechodząc do plików, w tej kategorii mamy dla Was dema Tales of Monkey Island, najnowszą aktualizację do Wiedźmina i prawdziwy hit - drugą odsłonę serii The Elder Scrolls, Daggerfall, do ściągnięcia absolutnie za darmo.

Dla spóźnialskich - wydarzenia od 6 do 12 lipca!
Dante's Inferno


Skłaniając się już ku zakończeniu wypada wspomnieć, że zapowiedziano oficjalnie czwarte już Command & Conquer, studio MJJ Productions zamierza wypuścić jeszcze w tym roku kolejną grę ze zmarłym niedawno Michaelem Jacksonem, zaś Modern Warfare 2 raz jeszcze powróciło do swojej pierwotnej nazwy, z Call of Duty w tytule. Arght!

To właściwie tyle w tym tygodniu. W następny poniedziałek na pewno przygotujemy świeże podsumowanie dla wszystkich tych, którzy nie mają okazji do regularnego śledzenia nowinek ze świata gier. Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Sprawdź także:
Alan Wake

Alan Wake

Premiera: 16 lutego 2012
PC, PS3, XBOX 360

Alan Wake jest grą zrealizowaną w konwencji psychologicznego thrillera. Głównym bohaterem gry jest Alan Wake, który ma same problemy z życiem. Alan jest pisarzem, który p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosogidogi   @   16:48, 13.07.2009
Przyznam szczerze, że ja tam czytuje newsy na okrągło, ale niektóre informacje mi uciekły Uśmiech Dlatego w sumie podoba mi się tego typu podsumowanie. Kiedyś ono już było, ale w pewnym momencie zaginęło. Moim zdaniem powinno być robione regularnie i chętnie będę je sobie przeglądał Uśmiech
0 kudosbigboy177   @   19:09, 13.07.2009
Teraz będzie regularnie, obiecujemy Dumny
0 kudospabllo331   @   22:48, 13.07.2009
Dobre to podsumowanie, najlepsza strona jaką znam to miasto Gier.. Uśmiech
0 kudosmax111167   @   23:03, 13.07.2009
Bardzo fajne jest takie podsumowanie Diabelski pomysł
Dodaj Odpowiedź