EA przez przypadek ujawniło Command & Conquer 4?

Już w zeszłym roku w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby Electronic Arts prowadziło prace nad czwartą odsłoną legendarnego wręcz Command & Conquer.

@ 09.07.2009, 11:44
Michał "Charger" Mularski
pc

EA przez przypadek ujawniło Command & Conquer 4?

Już w zeszłym roku w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby Electronic Arts prowadziło prace nad czwartą odsłoną legendarnego wręcz Command & Conquer. Tym razem temat powraca za sprawą "przypadkowej" pomyłki pracowników EA. Serwis Twitter dostał wiadomość z brytyjskiego wydziału firmy. Jego treść brzmiała następująco: "EA Los Angeles ogłasza pracę nad Command & Conquer 4". Do maila dołączono link do, zapewne jeszcze nie napisanej, oficjalnej wiadomości na stronie producenta. Odnośnik jak na razie przekierowuje nas zwyczajnie na stronę główną portalu EA.

Taka wiadomość wydaje się całkiem mocnym dowodem na istnienie C&C 4. Prace nad tytułem nie byłyby niczym dziwnym. Ostatnią odsłonę przyjęto całkiem nieźle i zebrała ona bardzo wysokie noty. Nasz recenzent dał temu RTS-owi ocenę 9.1, co niewątpliwie zaświadcza o jakości tytułu. W praktyce kolejna odsłona serii wydaje się jedynym poważnym konkurentem dla nadchodzącego super-hitu - StarCraft II: Wings of Liberty.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenie pracy nad grą. Gdy tylko takowe się pojawi, Wy dowiecie się o tym pierwsi.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?