QuakeCon zmienia miejsce obradowania!

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że właściciel firmy Bethesda Softworks, ZeniMax Media, wszedł w posiadanie jednej z legend wirtualnej rozrywki - studia id Software.

@ 30.06.2009, 18:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360

QuakeCon zmienia miejsce obradowania!

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że właściciel firmy Bethesda Softworks, ZeniMax Media, wszedł w posiadanie jednej z legend wirtualnej rozrywki - studia id Software. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnych zmianach dotyczących ekipy pana Johna Carmacka. Słynne QuakeCon zostało bowiem przeniesione i w 2009 roku odbędzie się w miejscu, w którym było organizowane w latach 2004 i 2005 - Gaylord Texan, oddalonym o około 20 mil od miasta Texas.

Według id Software, wszelkie rezerwacje w hotelu Hilton Anatole, w którym odbywało się QuakeCon 2006-2008 zostały automatycznie anulowane. Zainteresowani uczestnictwem muszą więc znaleźć nowe lokale w pobliżu aktualnej lokalizacji eventu. Impreza odbędzie się w dniach 13-16 sierpnia i jest oczywiście darmowa i otwarta dla publiki.

W trakcie QuakeCon uczestnicy zagrają w szereg odmiennych rozgrywek sieciowych i zobaczą także ekskluzywne pokazy dwóch bardzo ciekawie zapowiadających się projektów firmy id Software - mowa oczywiście o Wolfenstein i Rage. Ja osobiście mam też nadzieję, że podczas QuakeCon pojawią się nowe informacje na temat Doom 4, wszak tytuł został zapowiedziany podczas zeszłorocznej edycji imprezy, a od tamtej pory nie poznaliśmy żadnych konkretów.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w QuakeCon, zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia, którą znajdziecie tutaj.

Sprawdź także:
RAGE

RAGE

Premiera: 04 października 2011
PC, PS3, XBOX 360

RAGE to gra stworzona przez firmę Id Software, która swoim klimatem nawiązuje do słynnego filmu "Mad Max". Program w przeciwieństwie do innych produkcji wspomnianej firmy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?