The Conduit w złocie!

Jedna z najlepiej zapowiadających się w tym roku gier na Wii, The Conduit, została już ukończona. SEGA oraz studio High Voltage Software poinformowały, że ich produkcja osiągnęła złoty status, w związku z czym jest gotowa na swoją ostatnią drogę przed wylądowaniem na półkach sklepowych, a mianowicie podróż do tłoczni.

@ 15.06.2009, 13:25
wii

The Conduit w złocie!

Jedna z najlepiej zapowiadających się w tym roku gier na Wii, The Conduit, została już ukończona. SEGA oraz studio High Voltage Software poinformowały, że ich produkcja osiągnęła złoty status, w związku z czym jest gotowa na swoją ostatnią drogę przed wylądowaniem na półkach sklepowych, a mianowicie podróż do tłoczni. Posiadacze konsoli Nintendo powinni zaznaczyć sobie dzień 23 czerwca jako ten, kiedy produkt zostanie udostępniony publice konsumenckiej do zakupu. Pozostało więc ledwie 8 dni!

The Conduit to pierwszoosobowy shooter, opowiadający o wydarzeniach, kiedy to okolice Waszyngtonu zaatakowały hordy - a to niespodzianka - przybyszów z obcej planety. Postać, w jaką przyjdzie nam się wcielić podczas rozgrywki, to agent tajnych służb, którego zadaniem jest rzecz jasna walka z najeźdźcami, posiłkując się przy tym futurystycznie prezentującym się arsenałem. Bardzo oryginalnie. Poza kampanią w trybie jednoosobowym, twórcy zadbali także o wydłużenie żywotności gry, poprzez dodanie multiplayera, obsługującego do 12 graczy jednocześnie.

The Conduit w złocie!

Więcej o tytule dowiecie się z naszej encyklopedii, gdzie znajdziecie chociażby obszerną galerię i materiały filmowe na jego temat.

Sprawdź także:
The Conduit

The Conduit

Premiera: 23 czerwca 2009
WII

The Conduit jest pierwszoosobową futurystyczną strzelanką studia High Voltage Software. Tytuł, oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza, oferuje także rozbudowaną grę wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?