Demo Overlord II dla PC i PS3 już w sieci!

Dokładnie przed tygodniem poinformowaliśmy Was, że na Xbox Live zagościła wersja demonstracyjna Overlord II, dedykowana rzecz jasna posiadaczom konsoli Microsoftu.

@ 11.06.2009, 16:36
pc, psp

Demo Overlord II dla PC i PS3 już w sieci!

Dokładnie przed tygodniem poinformowaliśmy Was, że na Xbox Live zagościła wersja demonstracyjna Overlord II, dedykowana rzecz jasna posiadaczom konsoli Microsoftu. Wiedzieliśmy wtedy, że pozostałe odsłony pokazówki, w wersjach przeznaczonych PlayStation 3 i PC, powinny uraczyć odbiorców swą obecnością w przeciągu tygodnia. Jak Codemasters obiecało, tak też uczyniło - już teraz właściciele platformy Sony mogą pobrać za pośrednictwem PlayStation Store demo drugiego Overlorda, zaś użytkownicy poczciwych PeCetów wyposażą się weń bezpośrednio z zasobów MiastaGier. No dalej, pobierajcie! Gremliny nie lubią czekać długo, na stosowanie wobec nich przemocy.

Demo Overlord II dla PC i PS3 już w sieci!

Overlord II to sequel połączenia gry akcji oraz strategii, która zasłynęła przede wszystkim z obecności ogromnych pokładów specyficznego, czarnego humoru i dość luźnego podejścia do kwestii, takich jak plądrowanie, mordowanie czy znęcanie się nad poddanymi. Wszystko ujęto bowiem w mocno niepoważnej konwencji, zaś z całością kontrastowała zazwyczaj pozytywnie nastrajająca oprawa wizualna, przywodząca często na myśl raczej produkt traktujący o czymś zupełnie niezobowiązującym, a w żadnym wypadku o zdobywaniu potęgi i podbijaniu kolejnych miejsc i podporządkowywaniu ich mieszkańców. Ponownie w mrocznego władcę wcielimy się już 26 czerwca bieżącego roku, w związku z czym na pewno warto pobrać namiastkę rozgrywki.

Sprawdź także:
Overlord II

Overlord II

Premiera: 26 czerwca 2009
PC, PS3, XBOX 360

Kolejna odsłona sagi Overlord pozwoli nam zarządzać jeszcze potężniejszą armią, oferując jednocześnie przeżycie wspaniałej, epickiej przygody, oczywiście w skórze złego t...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKaMiChAdZe1   @   10:00, 26.06.2009
demo jest zarombiste niemoge sie doczekac jak zagram w pelna wersje Dumny

Romb – równoległobok, który ma wszystkie cztery boki równej długości. Szczególnym przypadkiem tego wielokąta (o wszystkich kątach prostych) jest kwadrat.

Słowo romb pochodzi od greckiego słowa ρεμβω rembo, które oznacza dosłownie obracający się.

Przekątne rombu przecinają się w połowie pod kątem prostym. Suma miar wszystkich kątów wewnętrznych wynosi 2π (360 stopni), ponieważ to własność wszystkich czworokątów.

Źródło: WikiPedia - Tomalak


Powinno być ρέμβω, bo bez akcentu takie słowo nie istnieje, a że to pewnie ze starogreckiego to nad rho powinien być obowiązkowo przydech mocny, ale nie mogłem znaleźć takiego wariantu w symbolach.
//Cabe - dyżurny hellenista (bo zdał egzamin na 3+)
0 kudoszazapo   @   18:00, 07.09.2009
jest ktoś kto grał w tą gierkę na PS i na PC? Mam wersję na PC i mi się podoba i zastanawiam się czy wart kupowac wersję na PS?