E3 '09: Borderlands z wyznaczonym terminem premiery

Jeżeli należycie do fanów produkcji, gdzie dominują losowo generowane lokacje, rozwój bohatera niczym w grach RPG, a całość przedstawiona jest z perspektywy pierwszej osoby i ujęta w konwencji gry akcji, to z całą pewnością niecierpliwie oczekujecie na premierę Borderlands.

@ 07.06.2009, 09:38
pc, ps3, xbox 360

E3 '09: Borderlands z wyznaczonym terminem premiery

Jeżeli należycie do fanów produkcji, gdzie dominują losowo generowane lokacje, rozwój bohatera niczym w grach RPG, a całość przedstawiona jest z perspektywy pierwszej osoby i ujęta w konwencji gry akcji, to z całą pewnością niecierpliwie oczekujecie na premierę Borderlands. Propozycja studia Gearbox Software, twórców chociażby serii Brother's in Arms czy współautorów cyklu Half Life, łączy w sobie bowiem wszystkie te elementy, zaś całość dopełnić ma oblicze świata, wyjętego rodem z trylogii filmowej Mad Max. Dotychczas najwięcej mówiło się o oprawie graficznej tytułu, mającej wykorzystywać dobrodziejstwa technologii cel-shading. Plotki początkowo zdementowano, jednakże podczas targów E3 powróciły one z siłą zdwojoną i wszystko wskazuje na to, że faktycznie nietypowa oprawa graficzna będzie cieszyć nasze oczy, gdy produkt wyląduje już na półkach sklepowych. No właśnie, ale kiedy do tego dojdzie?

E3 '09: Borderlands z wyznaczonym terminem premiery

Mikey Neumann, jeden z ludzi tworzących warstwę fabularną dla Borderlands, w rozmowie z serwisem Gamespot ujawnił, że gracze powinni spodziewać się debiutu programu już na przestrzeni października bieżącego roku. Przypomnijmy, że miał on odbyć premierę pod koniec 2008, jednakże zespół deweloperski skupił się najwyraźniej nad totalną rewolucją wizualną, stąd opóźnienie. Wiadomość odnośnie października dotyczy rzecz jasna wszystkich platform, którym gra jest dedykowana, czyli konsol najnowszej generacji oraz PC. Gdy poznamy dokładniejszą datę, damy Wam znać.

Sprawdź także:
Borderlands

Borderlands

Premiera: 26 października 2009
PC, PS3, XBOX 360

Borderlands to pierwszoosobowa strzelanka stworzona przez studio Gearbox Software, znaną między innymi dzięki serii Brothers in Arms. Tym razem deweloperzy postanowili je...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?