Już dziś premiera gry Terminator: Ocalenie!

W dniu dzisiejszym do kin w całym kraju trafił jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - Terminator: Ocalenie.

@ 05.06.2009, 19:09
pc, ps3, xbox 360

Już dziś premiera gry Terminator: Ocalenie!

W dniu dzisiejszym do kin w całym kraju trafił jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - Terminator: Ocalenie. Dla tych, którzy chcieliby jeszcze mocniej poczuć emocje jakich dostarcza film, mamy doskonałą wiadomość. Od dziś w sklepach z grami w całym kraju dostępna jest gra komputerowa pod tym samym tytułem.

Terminator: Ocalenie to gra akcji oparta na motywach, najnowszej, czwartej części słynnej filmowej sagi science fiction. Tym razem jako John Connor (w filmie wcielił się niego Christian Bale) stajemy na czele ruchu oporu, który w 2018 walczy o ocalenie ludzkości. Zbuntowany SKYNET i dowodzone przez niego zastępy śmiercionośnych maszyn, zwane Terminatorami, systematycznie eksterminują tych, którzy przetrwali nuklearną zagładę.

Terminator: Ocalenie dostępna jest w polskiej kinowej wersji językowej.

Więcej informacji na stronie www.cdprojekt.pl.

Sprawdź także:
Terminator: Ocalenie

Terminator: Ocalenie

Premiera: 19 maja 2009
PC, PS3, XBOX 360

Terminator Salvation: The Future Begins to trzecioosobowy tytuł akcji bazujący na czwartej odsłonie filmowego Terminatora. "Terminator Salvation" ponownie podejmuje histo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?