Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (24-30 maja)

Zakończony 30 maja tydzień sprzedaży w Wielkiej Brytanii podsumowany, w związku z czym spieszymy Wam donieść o obecnej sytuacji w kraju Wyspiarzy.

@ 01.06.2009, 17:15
pc, ps3, psp, xbox 360, wii, inne

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (24-30 maja)

Zakończony 30 maja tydzień sprzedaży w Wielkiej Brytanii podsumowany, w związku z czym spieszymy Wam donieść o obecnej sytuacji w kraju Wyspiarzy. Jak wynika z najnowszego zestawienia opublikowanego przez organizację Chart Track, w Zjednoczonym Królestwie nadal największą popularnością cieszy się wyrządzanie sobie krzywdy w formule MMA, w sposób przedstawiony przez THQ w UFC 2009: Undisputed. Produkt lideruje całej stawce już od 14 dni, po raz drugi zresztą wyprzedzając na podium dokładnie tych samych rywali, w identycznej kolejności. Pokemon Platinum uplasowało się bowiem na 2, zaś EA Sports Active na 3 miejscu. Co ciekawe, Guitar Hero: Metallica, które dopiero teraz dotarło do Brytyjczyków, zajęło "ledwie" czwartą lokatę. Dość odległa pozycja w kraju, gdzie gwiazdy muzyki gatunków wszelakich mogłyby dzięki swojej liczebności założyć własne miasto. I to całkiem spore.

Inne nowości? Owszem, przy numerze piątym zauważamy Infamous, który nam spodobał się niesamowicie, o czym zresztą powiadomiliśmy Was w opublikowanej niedawno recenzji. Wśród najlepszych nie zabrakło także Virtua Tennis 2009. Ha i niespodzianka! Sprzedaż Wii Fit zdaje się spadać z minuty na minutę - w zeszłym tygodniu była 4, teraz już 6!

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (24-30 maja)
Infamous w akcji.


A tak na poważnie, to całość poniżej:

1. UFC 2009: Undisputed
2. Pokemon Platinum
3. EA Sports Active
4. Guitar Hero: Metallica
5. Infamous
6. Wii Fit
7. FIFA 09
8. Virtua Tennis 2009
9. X-Men Origins: Wolverine
10. Wii Play

Poprzednie podsumowanie (17-23 maja).

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?