Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (17-23 maja)

Organizacja Chart Track podała do wiadomości publicznej kolejne ze swych cotygodniowych podsumowań, odnoszących się do sprzedaży poszczególnych gier, oferowanych na rynku brytyjskim.

@ 26.05.2009, 13:15
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, inne

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (17-23 maja)

Organizacja Chart Track podała do wiadomości publicznej kolejne ze swych cotygodniowych podsumowań, odnoszących się do sprzedaży poszczególnych gier, oferowanych na rynku brytyjskim. Co ciekawe, zakończony 23 maja tydzień przyniósł ze sobą sporo, żeby nie powiedzieć zaskakująco dużo zmian, jeżeli chodzi o klasyfikację wśród tytułów w Zjednoczonym Królestwie. Przede wszystkim dobra wiadomość dla konkurencji Nintendo - po siedmiotygodniowej dominacji fotel lidera oddało wreszcie Wii Fit, ustępując pola trzem nowościom i spadając na pozycję numer 4. Na liście króluje obecnie UFC 2009: Undisputed, czyli walki w formule MMA w najczystszej postaci, dostarczone graczom przez THQ. Miejsce drugie to pierwszy akcent Nintendo, wyrażony w postaci Pokemon Platinum, zaś najniższym stopniem podium zadowoliła się odpowiedź EA na Wii Sports - EA Sports Active, dedykowane rzecz jasna Wii.

Dalej widzimy kilku starych znajomków oraz jeden powrót do pierwszej dziesiątki. Tabelę znajdziecie poniżej:

1. UFC 2009: Undisputed
2. Pokemon Platinum
3. EA Sports Active
4. Wii Fit
5. FIFA 09
6. X-Men Origins: Wolverine
7. Wii Play
8. Mario Kart Wii
9. My Fitness Coach
10. Call of Duty: World at War

Poprzednie podsumowanie (10-16 maja).

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?