Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (10-16 maja)

Kolejny tydzień sprzedaży poszczególnych gier w Wielkiej Brytanii podsumowany przez organizację Chart Track, przyjrzyjmy się więc zmianom, których przez ostatnich 7 dni doświadczył tamtejszy rynek.

@ 18.05.2009, 16:39
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, inne


Kolejny tydzień sprzedaży poszczególnych gier w Wielkiej Brytanii podsumowany przez organizację Chart Track, przyjrzyjmy się więc zmianom, których przez ostatnich 7 dni doświadczył tamtejszy rynek. Czy takowe w ogóle nastąpiły? Owszem, ale po raz kolejny - dokładnie 7 tydzień z rzędu - ominęły absolutnego dominatora zestawień, czyli Wii Fit. Tuż za zwycięzcą uplasował się zeszłotygodniowy numer 3, ostatnia edycja kopanej od EA Sports, FIFA 09, zaś najniższym stopniem podium zadowolił się z kolei niedawny jeszcze wicelider, X-Men Origins: Wolverine.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (10-16 maja)

Co słychać w dalszej części tabeli? W większości to niewiele znaczące przetasowania wśród tytułów, które już wcześniej zadomowiły się w składzie najlepszej dziesiątki. Wyjątek stanowi spadek Rhythm Paradise z 10 na 12 miejsce i wpuszczenie na poprzednio zajmowaną lokatę jedynej nowości, Battlestations: Pacific. Reszta finansowych zwycięzców poniżej:

1. Wii Fit
2. FIFA 09
3. X-Men Origins: Wolverine
4. Call of Duty: World at War
5. Mario Kart Wii
6. Resident Evil 5
7. Mario & Sonic at the Olympic Games
8. Professor Layton and the Curious Village
9. Wii Play
10. Battlestations: Pacific

Poprzednie podsumowanie (3-9 maja).

Sprawdź także:
Resident Evil 5

Resident Evil 5

Premiera: 05 marca 2009
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 5 jest kolejną odsłoną bardzo popularnego cyklu gier z gatunku survival horror. Podobnie jak części poprzednie powstaje on w studio Capcom, lecz w porównani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?