Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (3-9 maja)

Organizacja Chart Track opublikowała swoje cotygodniowe podsumowanie, dotyczące sprzedaży poszczególnych gier na terenie Wielkiej Brytanii, tym razem odnosząc się do okresu obejmującego dni od 3 do 9 maja.

@ 11.05.2009, 14:55
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, inne


Organizacja Chart Track opublikowała swoje cotygodniowe podsumowanie, dotyczące sprzedaży poszczególnych gier na terenie Wielkiej Brytanii, tym razem odnosząc się do okresu obejmującego dni od 3 do 9 maja. Jak się okazuje, niniejsze zestawienie po raz kolejny potwierdza niejednokrotnie forsowaną przez nas tezę, głoszącą że Brytyjczycy to, najdelikatniej ujmując, naród nudny i nieskory do częstych zmian. Dość powiedzieć, że w porównaniu z listą poprzednią, pierwszą roszadę wśród liderującej czołówki zauważamy dopiero w okolicach lokaty 5, gdzie miejscami zamieniły się Mario Kart Wii oraz Resident Evil 5, z korzyścią dla tego pierwszego. Zwyżkę formy odnotowało natomiast Call of Duty: World at War, które tym razem znalazło się na 7 pozycji, awansując więc o 3 oczka.

Nowości? Owszem, jedna, ale nie tak spektakularna, jak chociażby zeszłotygodniowe uderzenie X-Men Origins: Wolverine, bowiem Rhythm Paradise - muzyczna produkcja dedykowana przenośnemu DS - zdołała przebić się ledwie na koniec pierwszej dziesiątki. Z drugiej strony, jak na monoplatformera wynik to całkiem przyzwoity. Pełne rezultaty poniżej:

1. Wii Fit
2. X-Men Origins: Wolverine
3. FIFA 09
4. Wii Play
5. Mario Kart Wii
6. Resident Evil 5
7. Call of Duty: World at War
8. Professor Layton and the Curious Village
9. Mario & Sonic at the Olympic Games
10. Rhythm Paradise

Sprawdź także:
Resident Evil 5

Resident Evil 5

Premiera: 05 marca 2009
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 5 jest kolejną odsłoną bardzo popularnego cyklu gier z gatunku survival horror. Podobnie jak części poprzednie powstaje on w studio Capcom, lecz w porównani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?