Zmienne warunki pogodowe w Gran Turismo 5!

Seria Gran Turismo, jak powszechnie wiadomo, należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na konsolach PlayStation.

@ 11.05.2009, 12:47
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
ps3

Zmienne warunki pogodowe w Gran Turismo 5!

Seria Gran Turismo, jak powszechnie wiadomo, należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na konsolach PlayStation. Poprzednie części osiągnęły imponująco wysoki sukces, sprzedając się ogólnie w ilości ponad 50 milionów egzemplarzy. Piąta odsłona tych best-sellerowych wyścigów została zapowiedziana już podczas targów E3 2005 i z miejsca stała się jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji dedykowanych PlayStation 3. Do tej pory jednak ilość informacji odnośnie piątki była naprawdę skąpa, a Polyphony Digital, studio odpowiedzialne za cykl, skupiało się na przyciągnięciu uwagi graczy na Gran Turismo 5: Prologue, będącym wstępem, a zarazem przedsmakiem tego, co czeka nas w pełnej wersji.

W końcu jednak światło dzienne ujrzały kolejne wieści na temat projektu w wywiadzie, którego udzielił Kazunori Yamauchi, dyrektor generalny Polyphony Digital, serwisowi GT Planet. Od dawna nowością na jaką czekali fani, były zmienne warunki pogodowe - z przyjemnością możemy więc poinformować, iż we wspomnianej rozmowie Yamauchi oznajmił, że trwają pracę nad nimi. Mało tego - podczas długodystansowych wyścigów zapadnie również zmrok.

Zmienne warunki pogodowe w Gran Turismo 5!

Miejmy nadzieje, że obietnice okażą się prawdziwe - w końcu twórcy serii już nie raz ogłaszali wiele elementów, które nie znalazły się w Gran Turismo 3 oraz Gran Turismo 4. Z dotychczasowych informacji wynika także, iż w najnowszej części samochody w końcu będą ulegały uszkodzeniu. Cóż, cały czas czekamy na patch dodający system zniszczeń do Prologa - mieliśmy go uświadczyć już pod koniec ubiegłego roku, a nadal nic o łatce nie słychać.

Zmienne warunki pogodowe w Gran Turismo 5!

Termin premiery piątki wciąż niestety nie jest znany. Gdy tylko czegoś więcej się dowiemy (prawdopodobnie na E3 2009) to niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Sprawdź także:
Gran Turismo 5

Gran Turismo 5

Premiera: 24 listopada 2010
PS3

Gran Turismo 5 to najnowsza odsłona słynnej serii wyścigowej. Producent z każdym kolejnym wydaniem starał się wprowadzać nowe pomysły i poprawiać już istniejące. Gra bez ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?