Microsoft kasuje osiągnięcia za oszustwa!

Trzeba przyznać, iż firma Microsoft jest surowa dla wszystkich użytkowników Xboxa 360, którzy dopuszczają się do podstępnych zagrań.

@ 29.04.2009, 22:02
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
xbox 360

Microsoft kasuje osiągnięcia za oszustwa!

Trzeba przyznać, iż firma Microsoft jest surowa dla wszystkich użytkowników Xboxa 360, którzy dopuszczają się do podstępnych zagrań. Po zbanowaniu kont właścicieli przerobionych maszynek czas przyszedł również na osoby oszukujące, w nielegalny sposób zdobywając osiągnięcia. Major Nelson na swoim blogu poinformował, że w ramach systematycznego utrzymywania porządku na Xbox Live, wszystkim graczom, którzy w nieuczciwy sposób odblokują achievementy, zostaną wyzerowane Gamerscore. Problem dotyczy szczególnie Gears of War 2, gdzie oszuści wykorzystując luki w produkcji, zyskali nieprzepisowo osiągnięcia.

Czy jest to wystarczająco wysoka kara dla takich osób? Jeżeli ktoś ma na koncie dziesiątki tysięcy punktów to po wyzerowaniu może bez wątpienia wpaść w rozpacz, wyrzucając przy okazji konsolę przez okno. Miejmy nadzieje, że tego typu zagrania staną się minimalne, a kolejne działania giganta z Redmond wyeliminują je raz na dobre. My również zachęcamy do czystej walki o miejsca w rankingach achievement hunterów - w tym celu zapraszamy Was do zapoznania się z naszą dotychczasową bazą zgromadzonych poradników, która znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJarazzz   @   14:45, 30.04.2009
Wyrzuca konsole przez okno ? oni popelnia samobojstwo Szczęśliwy. W sumie to dobrze im tak, nie lubie oszustow.
0 kudosstronmenPL   @   18:02, 07.06.2010
Jestem za w końcu dobrali się do idiotów Szczęśliwy