Cops and Robbers do Burnout Paradise wyceniony!

Poznaliśmy wreszcie cenę jaką przyjdzie Nam zapłacić za najnowszy, zapowiadany już od pewnego czasu, dodatek do Burnout Paradise - Cops and Robbers.

@ 28.04.2009, 14:59
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
pc, ps3, xbox 360

Cops and Robbers do Burnout Paradise wyceniony!

Poznaliśmy wreszcie cenę jaką przyjdzie Nam zapłacić za najnowszy, zapowiadany już od pewnego czasu, dodatek do Burnout Paradise - Cops and Robbers. Niestety dobre czasy jeśli można to tak nazwać, gdy Criterion Games serwowało graczom darmowe rozszerzenia do gry, się skończyły. Za możliwość wzięcia udziału w zabawie w policjantów i złodziei twórcy pragną od nas 9.99 dolarów/euro lub 800 Microsoft Points. Cena jak widać do niskich nie należy, ale samo DLC z pewnością wydłuży jazdę po ulicach Paradise City.

Po pobraniu nowej zawartości w naszym garażu ujrzymy 33 modele radiowozów, prawdopodobnie jednak będą to w nieznacznym stopniu przerobione znane już samochody. Przypominamy, iż rozgrywka będzie przypominała tryb Capture The Flag - złodzieje mają za zadanie odnalezienie rozrzuconego po mieście złota, a policjanci muszą im w tym przeszkodzić oraz ich unieszkodliwić. Oprócz tego otrzymamy nowe trofea i osiągnięcia do odblokowania. Cops and Robbers zostanie udostępniony na łamach Xbox Live, PlayStation Network oraz dla posiadaczy PCtów 30 kwietnia, czyli w najbliższy czwartek.

Sprawdź także:
Burnout Paradise

Burnout Paradise

Premiera: 22 stycznia 2008
PS3, XBOX 360

Burnout Paradise to kolejna część serii Burnout, której charakterystyczną cechą jest totalna drogowa rozwałka. Program powstał z myślą o konsolach nowej generacji czyli X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?