Dodatek do Halo Wars coraz bliżej!

Microsoft ogłosił, iż prace nad pierwszym dodatkiem do Halo Wars, zatytułowanym Strategic Options, powoli zmierzają ku końcowi.

@ 21.04.2009, 17:20
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja
xbox 360


Microsoft ogłosił, iż prace nad pierwszym dodatkiem do Halo Wars, zatytułowanym Strategic Options, powoli zmierzają ku końcowi. Rozszerzenie zostanie udostępnione na łamach usługi Xbox Live już za kilka tygodni i przyniesie ze sobą kilka nowości, które być może ponownie przyciągną do ekranów telewizorów część posiadaczy dzieła Ensemble Studios.

DLC zawiera trzy kolejne tryby przeznaczone dla rozgrywek wieloosobowych - w pierwszym z nich nazwanym "Keepaway", zadaniem obu drużyn będzie zebranie krążących po całym polu bitwy sentineli - czyli coś podobnego do "Capture The Flag". W drugim, "Tug of War", najważniejsze jest uśmiercanie wrogów, lecz w zwycięstwie brana jest również pod uwagę wielkość naszej armii oraz liczba budynków. Ostatni - "In Reinforcement" zmusi gracza do taktycznego myślenia, w związku z brakiem uczestnictwa w bitwie całej grupy - w tym przypadku posiłki docierać mają do nas falowo. Oprócz tego dojdą świeże osiągnięcia warte 100 GamesScore. Cena, za jaką przyjdzie nam nabyć to uaktualnienie niestety jeszcze nie jest znana, to samo dotyczy daty premiery.

Sprawdź także:

Halo Wars

Premiera: 26 lutego 2009
XBOX 360

Halo Wars to gra strategiczna osadzona w uniwersum słynnej strzelanki Halo. Programem zajmuje się studio odpowiedzialne za stworzenie serii gier Age Of Empires, można się...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?