Xbox 360 - nowe wydanie konsoli

Wątpię, aby znalazł się jakikolwiek użytkownik konsoli Xbox 360, który nie wiedziałby o licznych, najróżniejszych wydaniach owej maszynki.

@ 20.04.2009, 17:56
Grzegorz "CzesiuGM" Kopeć
Młody ambitny gracz.
xbox 360

Xbox 360 - nowe wydanie konsoli

Wątpię, aby znalazł się jakikolwiek użytkownik konsoli Xbox 360, który nie wiedziałby o licznych, najróżniejszych wydaniach owej maszynki. Do kupna zachęcano różnymi sposobami, dodając chociażby wiele znanych tytułów do zestawu, rzekomo gratis. Raz jeszcze mamy do czynienia z podobną sytuacja - jak ogłosił dziś Microsoft, już w maju na amerykański rynek trafi pakiet o nazwie Xbox 360 Game of the Year.

Co tym razem serwuje nam gigant z Redmond? Otóż oprócz dwóch sławnych i bardzo dobrych produkcji, jakimi są Halo 3 i Fable 2 w nasze ręce, jedynie za 399 dolarów, wpadnie limitowana edycja Xboxa 360, Elite, która zazwyczaj sama sprzedawana jest właśnie za tę kwotę. Różni się ona od innych tym, że ma największy dysk na przechowywanie danych (120 GB). Dla porównania, Xbox 360 PRO dysponuje wersją 60 GB, czyli dokładnie o połowę mniej pojemną. Jak widać, jest to nielada okazja dla tych, nie mających jeszcze w swoim dorobku popularnego iksa.

Xbox 360 - nowe wydanie konsoli

Patrząc wstecz na podobne tego typu sytuacje możemy się domyślać, że kolejna odsłona Xboxa 360 zawita również do Europy. Niestety, w chwili obecnej nikt kwestii naszego kontynentu nie porusza.

Sprawdź także:
Fable 2

Fable 2

Premiera: 21 października 2008
XBOX 360, PC

Fable 2 to kontynuacja jednej z najciekawszych gier RPG ostatnich lat. Tytuł ten charakteryzował się bardzo dobrą grafiką, wciągającą fabułą, oraz faktem, że główny bohat...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?