Najchętniej kupowane gry w Wielkiej Brytanii (12-18 kwietnia)

Kolejny tydzień na brytyjskim rynku elektronicznej rozrywki podsumowany przez organizację Chart Track, w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wynikami, dotyczącymi sprzedaży poszczególnych gier w Zjednoczonym Królestwie.

@ 20.04.2009, 17:20
ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, inne

Najchętniej kupowane gry w Wielkiej Brytanii (12-18 kwietnia)

Kolejny tydzień na brytyjskim rynku elektronicznej rozrywki podsumowany przez organizację Chart Track, w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wynikami, dotyczącymi sprzedaży poszczególnych gier w Zjednoczonym Królestwie. Jak się okazuje, zakończony 18 kwietnia przedział pomiarowy dowiódł raz jeszcze, że Brytyjczycy nie należą do ludzi prędko zmieniających swe upodobania i gdy już raz się do czegoś przekonają, tylko jakieś nieprawdopodobne wydarzenie (w postaci choćby premiery Resident Evil 5) jest w stanie ich uwagę od owego idola odwrócić. Zważywszy jednak na to, że nowości tym razem na Wyspach nie uświadczymy, nikogo nie zdziwi zapewne fakt, że stawce najlepszych trzeci raz z rzędu przewodzi Wii Fit. Produkcji Nintendo udało się już znów wyprzedzić drugiego Ojca Chrzestnego, jak również pozostawić w tyle najnowszą odsłonę popularnego cyklu piłkarskiego FIFA, która - nawiasem mówiąc - o pozycję wśród najlepszych 10 produkcji jest właściwie spokojna od momentu swej zeszłorocznej premiery.

Dalszy rzut oka na listę utwierdza nas tylko w tym, że Wyspiarze potrzebują sporego czasu na jakiekolwiek radykalniejsze zmiany. Dość powiedzieć, że jedyną grą znajdującą się poza pierwszą dziesiątką w porównaniu do tygodnia poprzedniego, jest Street Fighter IV, plasujący się na miejscu 12. Reszta układu tabelki to w większości wynik przetasowań tych samych tytułów, jakich uświadczyliśmy tu już wcześniej. Wyniki znajdziecie poniżej:

1. Wii Fit
2. Ojciec Chrzestny II
3. FIFA 09
4. Mario & Sonic at the Olympic Games
5. Resident Evil 5
6. Professor Layton and the Curious Village
7. Mario Kart Wii
8. Wii Play
9. Call of Duty: World at War
10. Carnival: Funfair Games


Sprawdź także:
Resident Evil 5

Resident Evil 5

Premiera: 05 marca 2009
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 5 jest kolejną odsłoną bardzo popularnego cyklu gier z gatunku survival horror. Podobnie jak części poprzednie powstaje on w studio Capcom, lecz w porównani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?