Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (PC)

ObserwujMam (836)Gram (422)Ukończone (420)Kupię (58)

Recenzja gracza - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (PC)


shuwar @ 07:39 25.06.2014
"shuwar"
Gram dla przyjemności, dla rozerwania się i dlatego, że to lepsze niż durnoty w telewizji :)

Miałem opory, aby zabrać się za tą grę. Miałem już za sobą część drugą i obawiałem się zawodu spowodowanego cofnięciem się w czasie jeśli chodzi o rozwiązanie użyte w grze, animację, grafikę, klimat, dźwięk i grywalność.Miałem opory, aby zabrać się za tą grę. Miałem już za sobą część drugą i obawiałem się zawodu spowodowanego cofnięciem się w czasie jeśli chodzi o rozwiązanie użyte w grze, animację, grafikę, klimat, dźwięk i grywalność. Nie jestem z tych, co lubią wracać do starszych produkcji, takich 6-7 letnich ...

Z drugiej jednak strony Zabójcy Królów koniec końców zrobił na mnie piorunujące wrażenie, dookoła każdy zachwalał jedynkę, łącznie z Barakiem Obamą. Chciałem również zrobić to z uwagi, że to polska produkcja, którą warto byłoby znać.

Wyczekałem na promocje w sklepach i nabyłem swoją wersję. Wynik? Warto było, choć do kilku rzeczy mógłbym się przyczepić. Fabuła przyćmiewa nienajświeższą już grafikę na którą po kilku godzinach przestajemy zwracać uwagi. Bawiłem się przednio przez dobre 35h, pomimo tego, że wykonałem może tylko 1/3 zadań pobocznych. Nie żałuję wyboru i czasu poświęconego grze, mimo, że nie stanowi ona dla mnie pozycji którą jakoś wyjątkowo będę wspominał.

oceny graczy
Dobra Grafika:
Daleko jej do W2 ale jak na grę która ma już 7 lat to muszę powiedzieć, że grafika jest całkiem ładna i pewnie zachwycała w 2006 roku.
Dobry Dźwięk:
Z racji że mam duszę muzyczną dźwięk jest dla mnie równie ważny jak inne elementy. W Wieśku jest to chyba najsłabszy element, choć poziomem nie odbiegający od produkcji z lat 2006-2007.
Świetna Grywalność:
Dla mnie całkiem niepotrzebny był akt IV, który wyglądał jakby został sztucznie wciśnięty do gry aby wydłużyć zabawę. Zakończenie fajne, choć bez efektu wciskającego w fotel jak w Mass Effect 3 :)
Werdykt - Dobra gra!
Screeny z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   14:07, 01.11.2015
Z tego co pamiętam to Barack Obama zachwalał "dwójkę", bo to też tą grę w Edycji Kolekcjonerskiej otrzymał od Donalda Tuska. Chociaż i tak prawdopodobne, że nawet nie widział gry na oczy, a chodziło mu raczej by pochwalić ogólnie polską przedsiębiorczość.
0 kudosshuwar   @   19:43, 01.11.2015
Tak dokładnie. No ale musimy chyba jednogłośnie przyznać, że robi się miło na sercu gdy takie osobowości pozytywnie wypowiadają się o naszej, narodowej twórczości.
0 kudossebogothic   @   20:20, 01.11.2015
No, na pewno. Uśmiech Zwłaszcza dla samych twórców, bo dzięki Obamie więcej osób zainteresowało się Wiedźminem.
0 kudosJackieR3   @   17:45, 02.11.2015
Ale gdyby to był Osama a nie Obama byłoby jeszcze lepiej.Islamiści zamiast zajmować się wybuchami zagrywali by się w Wiesława.
0 kudosIgI123   @   18:05, 02.11.2015
Cytat: JackieR3
Ale gdyby to był Osama a nie Obama byłoby jeszcze lepiej.Islamiści zamiast zajmować się wybuchami zagrywali by się w Wiesława.
W takim wypadku Wiewiórki sporo nowych miłośników by zyskały.
Dodaj Odpowiedź